Olympus OM-D E-M1 i E-M5 - grip za złotówkę

Firma Olympus uruchomiła promocję, dzięki której nabywcy aparatów OM-D E-M1 i E-M5 mogą dodatkowo kupić grip za symboliczną złotówkę.

W nowej promocji firmy Olympus nabywcy aparatów OM-D E-M1 i E-M5 mogą dodatkowo kupić Power Grip za symboliczną złotówkę. Grip można odebrać w sklepie, w momencie zakupu. Promocja trwa do 31 maja 2014 roku lub do wyczerpania zapasów. Zakup aparatu upoważnia do odbioru:
  • Przy zakupie Olympus E-M1 - Power Grip HLD-7 w cenie 1 zł
  • Przy zakupie Olympus E-M5 - Power Grip HLD-6 w cenie 1 zł
Promocja działa tylko w wybranych sklepach. Ich listę można znaleźć na stronie olympus.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7