Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10 - wyniki konkursu

Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10 - wyniki konkursu

Zakończyliśmy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10". Decyzją jury zwycięzcą został Michał Barański, który sprawdził aparat w fotografii ulicznej.


Zakończyliśmy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10". Na naszych łamach opublikowaliśmy cztery ciekawe opinie przygotowane przez naszych czytelników:
- fotografia podróżnicza;
Jakuba Trocia - fotografia kulinarna;
Michała Barańskiego - fotografia uliczna;
Tomasza Niziołka - fotografia dzieci]Decyzją jury, zwycięzcą konkursu został Michał Barański, który w nagrodę otrzyma odporny kompakt Olympus Tough TG-850. Gratulujemy zwycięzcy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2