Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10 - wyniki konkursu

Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10 - wyniki konkursu

Zakończyliśmy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10". Decyzją jury zwycięzcą został Michał Barański, który sprawdził aparat w fotografii ulicznej.


Zakończyliśmy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10". Na naszych łamach opublikowaliśmy cztery ciekawe opinie przygotowane przez naszych czytelników:
- fotografia podróżnicza;
Jakuba Trocia - fotografia kulinarna;
Michała Barańskiego - fotografia uliczna;
Tomasza Niziołka - fotografia dzieci]Decyzją jury, zwycięzcą konkursu został Michał Barański, który w nagrodę otrzyma odporny kompakt Olympus Tough TG-850. Gratulujemy zwycięzcy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8