wystawa plenerowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "wystawa plenerowa" w serwisie fotopolis.pl:
Zwykłość bólu i dramat bezradności. Jacek Poremba wykonał zdjęcia do kampanii społecznej na rzecz osób z chorobą Fabry’ego
"Te zdjęcia to apel do nas wszystkich, byśmy dostrzegli drugiego człowieka i jego wołanie o pomoc" - mówi autor zdjęć, które od dzisiaj będzie można oglądać na wystawie plenerowej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już jutro wystartuje IV Wielkopolski Festiwal Fotografii
Blisko 100 wydarzeń, w tym cała masa spotkań i liczne wystawy prac ponad 700 fotografów - tak w wielkim skrócie prezentuje się IV Wielkopolski Festiwal Fotografii. Start już jutro!
12 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zobacz Warszawę lat 50. i 60. na zdjęciach Zbyszka Siemaszki ze zbiorów Agencji FORUM
Już za tydzień w Warszawie rusza wyjątkowa wystawa zdjęć jednego z głównych kronikarzy powojennej stolicy, zmarłego w zeszłym roku Zbyszka Siemaszki. Ekspozycji towarzyszy premiera albumu.
17 Cze 2016
Maciej Luśtyk
1
Pierwsi fotografowie Warszawy - Beyer, Brandel, Fajans
Dom Spotkań z Historią w dniach 16-18 kwietnia 2015 zaprasza na wystawę plenerową poświęconą prekursorom polskiej fotografii. Ekspozycja skupia zdjęcia XIX-wiecznej Warszawy wykonane przez Karola Beyera, Maksymiliana Fajansa i Konrada Brandla.
14 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Kolekcja fotografii legionowych w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
W Muzeum Historii Fotografii w Krakowie zostanie zaprezentowana wystawa "Legionowe Kadry". Cenną kolekcję fotografii legionowych z czasów I wojny światowej oraz okresu międzywojennego będzie można zobaczyć już w sierpniu. Muzeum zaprasza również na wystawę plenerową i ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży.
12 Cze 2014
Piotr Wroniewicz
0
Eastreet 2 - czekamy na wystawę
Właśnie zakończył się proces selekcji zdjęć do drugiej edycji Eastreet. Prace obrazują fotografię uliczną Europy Wschodniej. 56 fotografii zostanie zaprezentowanych w formie wystawy w jednej z galerii w Lublinie. W tym roku wystawie towarzyszyć będzie specjalna wielkoformatowa projekcja dodatkowych 50 fotografii na jednej ze ścian galerii.
10 Cze 2014
Piotr Wroniewicz
0
"Bohaterowie Codzienności" Szymona Pulcyna i Jędrzeja Sokołowskiego na Krakowskim Przedmieściu
Tylko do niedzieli 6 czerwca możemy oglądać wystawę prac Szymona Pulcyna i Jędrzeja Sokołowskiego. Czarno-białe portrety osób, które pomagają innym oraz tych, którzy tą pomoc przyjmują wyeksponowane są na fasadzie Centralnej Biblioteki Rolniczej przy Krakowskim Przedmieściu 66 w Warszawie. Niepopularny w obecnych czasach temat został potraktowany przez autorów z wyczuciem, ciepłem i dyskrecją.
2 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0
Ogólnopolski konkurs na fotoreportaż "Ludzie - relacje"
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na fotoreportaż "Ludzie - relacje". Liczące nie więcej niż 8 zdjęć cykle można przesyłać do 1 czerwca. Na zwycięzcę czeka Grand Prix i możliwość zaprezentowania prac w Polanicy-Zdrój na plenerowej wystawie.
12 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Underfire Gallery" na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu
"Underfire Gallery" gości w Polsce. W niedzielę, 4 października od godz. 11:00 na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu zobaczymy plenerową wystawę. Organizatorzy zapraszają do oglądania zdjęć w otoczeniu falafeli i imigrantów.
2 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
Zamknięcie festiwalu "Przemiany"
Kończy się, trwający przez całe lato, Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W sobotę, 3 października nastąpi otwarcie wystawy z portretami warszawiaków, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły. Zapraszamy na godz. 17:00 w okolice wejścia na Most Świętokrzyski, od strony Powiśla.
1 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0