Zamknięcie festiwalu "Przemiany"

Kończy się, trwający przez całe lato, Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W sobotę, 3 października nastąpi otwarcie wystawy z portretami warszawiaków, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły. Zapraszamy na godz. 17:00 w okolice wejścia na Most Świętokrzyski, od strony Powiśla.
3 października o godz. 17:00 na Moście Świętokrzyskim nastąpi uroczyste zamknięcie Festiwalu Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W programie znajdzie się otwarcie wystawy, na której zobaczymy portrety ludzi, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły.

Tego dnia - od brzegu do brzegu - zawiśnie 300 metrowy kolaż fotograficzny: zbiorowy portret poparcia dla Wisły. Akcja, która pokaże jak wielu warszawiaków - zgodnie z wrześniowym hasłem Festiwalu Przemiany nad Wisłą - chce Wisły! Wypowiedzi i portrety mieszkańców stolicy, które pojawią się na łączącym brzegi ogromnym fotograficznym kolażu, zbierane były przez 4 miesiące trwania Festiwalu - piszą organizatorzy.

Wystawę można będzie oglądać tylko przez dwa dni, więc radzimy się śpieszyć. Wszystkie zdjęcia oraz wypowiedzi mieszkańców Warszawy na temat Wisły będzie można zobaczyć na stronie: www.przemianywisly.pl

Akcja została przygotowana we współpracy z Grupą Okołofotograficzną: www.grupaokolofotograficzna.blogspot.com.
Oprócz wystawy czekają na nas koncerty (wystąpią Muzyka Końca Lata, The Complainer and The Complainers, Afro Kolektyw) oraz pokazy filmów, których główną bohaterką będzie oczywiście Wisła.

Więcej informacji znajdziemy na stronach:
www.warszawa2016.pl/przemiany
www.przemianywisly.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18