Zamknięcie festiwalu "Przemiany"

Kończy się, trwający przez całe lato, Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W sobotę, 3 października nastąpi otwarcie wystawy z portretami warszawiaków, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły. Zapraszamy na godz. 17:00 w okolice wejścia na Most Świętokrzyski, od strony Powiśla.
3 października o godz. 17:00 na Moście Świętokrzyskim nastąpi uroczyste zamknięcie Festiwalu Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W programie znajdzie się otwarcie wystawy, na której zobaczymy portrety ludzi, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły.

Tego dnia - od brzegu do brzegu - zawiśnie 300 metrowy kolaż fotograficzny: zbiorowy portret poparcia dla Wisły. Akcja, która pokaże jak wielu warszawiaków - zgodnie z wrześniowym hasłem Festiwalu Przemiany nad Wisłą - chce Wisły! Wypowiedzi i portrety mieszkańców stolicy, które pojawią się na łączącym brzegi ogromnym fotograficznym kolażu, zbierane były przez 4 miesiące trwania Festiwalu - piszą organizatorzy.

Wystawę można będzie oglądać tylko przez dwa dni, więc radzimy się śpieszyć. Wszystkie zdjęcia oraz wypowiedzi mieszkańców Warszawy na temat Wisły będzie można zobaczyć na stronie: www.przemianywisly.pl

Akcja została przygotowana we współpracy z Grupą Okołofotograficzną: www.grupaokolofotograficzna.blogspot.com.
Oprócz wystawy czekają na nas koncerty (wystąpią Muzyka Końca Lata, The Complainer and The Complainers, Afro Kolektyw) oraz pokazy filmów, których główną bohaterką będzie oczywiście Wisła.

Więcej informacji znajdziemy na stronach:
www.warszawa2016.pl/przemiany
www.przemianywisly.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13