Zamknięcie festiwalu "Przemiany"

Kończy się, trwający przez całe lato, Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W sobotę, 3 października nastąpi otwarcie wystawy z portretami warszawiaków, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły. Zapraszamy na godz. 17:00 w okolice wejścia na Most Świętokrzyski, od strony Powiśla.
3 października o godz. 17:00 na Moście Świętokrzyskim nastąpi uroczyste zamknięcie Festiwalu Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W programie znajdzie się otwarcie wystawy, na której zobaczymy portrety ludzi, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły.

Tego dnia - od brzegu do brzegu - zawiśnie 300 metrowy kolaż fotograficzny: zbiorowy portret poparcia dla Wisły. Akcja, która pokaże jak wielu warszawiaków - zgodnie z wrześniowym hasłem Festiwalu Przemiany nad Wisłą - chce Wisły! Wypowiedzi i portrety mieszkańców stolicy, które pojawią się na łączącym brzegi ogromnym fotograficznym kolażu, zbierane były przez 4 miesiące trwania Festiwalu - piszą organizatorzy.

Wystawę można będzie oglądać tylko przez dwa dni, więc radzimy się śpieszyć. Wszystkie zdjęcia oraz wypowiedzi mieszkańców Warszawy na temat Wisły będzie można zobaczyć na stronie: www.przemianywisly.pl

Akcja została przygotowana we współpracy z Grupą Okołofotograficzną: www.grupaokolofotograficzna.blogspot.com.
Oprócz wystawy czekają na nas koncerty (wystąpią Muzyka Końca Lata, The Complainer and The Complainers, Afro Kolektyw) oraz pokazy filmów, których główną bohaterką będzie oczywiście Wisła.

Więcej informacji znajdziemy na stronach:
www.warszawa2016.pl/przemiany
www.przemianywisly.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7