Zamknięcie festiwalu "Przemiany"

Kończy się, trwający przez całe lato, Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W sobotę, 3 października nastąpi otwarcie wystawy z portretami warszawiaków, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły. Zapraszamy na godz. 17:00 w okolice wejścia na Most Świętokrzyski, od strony Powiśla.
3 października o godz. 17:00 na Moście Świętokrzyskim nastąpi uroczyste zamknięcie Festiwalu Sztuki nad Wisłą "Przemiany". W programie znajdzie się otwarcie wystawy, na której zobaczymy portrety ludzi, którzy wyrazili swoje poparcie dla Wisły.

Tego dnia - od brzegu do brzegu - zawiśnie 300 metrowy kolaż fotograficzny: zbiorowy portret poparcia dla Wisły. Akcja, która pokaże jak wielu warszawiaków - zgodnie z wrześniowym hasłem Festiwalu Przemiany nad Wisłą - chce Wisły! Wypowiedzi i portrety mieszkańców stolicy, które pojawią się na łączącym brzegi ogromnym fotograficznym kolażu, zbierane były przez 4 miesiące trwania Festiwalu - piszą organizatorzy.

Wystawę można będzie oglądać tylko przez dwa dni, więc radzimy się śpieszyć. Wszystkie zdjęcia oraz wypowiedzi mieszkańców Warszawy na temat Wisły będzie można zobaczyć na stronie: www.przemianywisly.pl

Akcja została przygotowana we współpracy z Grupą Okołofotograficzną: www.grupaokolofotograficzna.blogspot.com.
Oprócz wystawy czekają na nas koncerty (wystąpią Muzyka Końca Lata, The Complainer and The Complainers, Afro Kolektyw) oraz pokazy filmów, których główną bohaterką będzie oczywiście Wisła.

Więcej informacji znajdziemy na stronach:
www.warszawa2016.pl/przemiany
www.przemianywisly.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0