wtyczka

Wszystkie artykuły z tagiem: "wtyczka" w serwisie fotopolis.pl:
Nareszcie! Nowa wtyczka Microsoft oferuje podgląd plików RAW dla użytkowników Windowsa 10
Denerwuje cię, że nie jesteś w stanie podejrzeć swoich zdjęć przed importem do któregoś z programów graficznych? Na ratunek przychodzi nowa wtyczka Raw Image Extension.
6 Cze 2019
Maciej Luśtyk
1
Remove.bg - natychmiastowe usuwanie tła teraz także jako wtyczka do Photoshopa
Pamiętacie stronę Remove.bg, dzięki której w zaledwie 5 sekund można pozbyć się rozpraszających elementów i zapisać zdjęcie jako plik PNG z transparentnym tłem? Teraz ta możliwość jest także dostępna jako dodatek do Photoshopa.
7 Maj 2019
Michał Chrzanowski
2
Luminar Flex to wtyczka, która wprowadzi technologię AI do popularnych programów graficznych
Firma Skylum zaprezentowała Luminar Flex - specjalną wtyczkę współpracującą m.in. z Photoshopem i Lightroomem, która wprowadzi nowe możliwości oraz rozwiązania wsparte sztuczną inteligencją.
3 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
NameThatLens pozwoli na łatwe przypisywanie danych EXIF do zdjęć wykonanych analogowymi obiektywami
Jeśli fotografujecie starymi, manualnymi szkłami na pewno podczas katalogowania zdjęć irytuje was fakt, że w plikach nie są zapisywane pełne dane EXIF. NameThatLens to prosty program, za pomocą którego szybko dodamy brakujące pozycje.
4 Lip 2018
Maciej Luśtyk
1
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Twórz magiczne kompozycje jednym kliknięciem z wtyczkami StudioMagic
Cyfrowa obróbka pozwala tworzyć niemal dowolne kompozycje i dodać zdjęciom tak pożądanej przez fotografów magii. Nauka odpowiednich technik i znalezienie właściwych ku temu narzędzi może jednak zając wiele dni, a nawet tygodni. Z pluginami StudioMagic uzyskanie takich efektów będzie dużo łatwiejsze.
12 Mar 2018
Promocja
1
To już oficjalne. Niedługo pojawi się nowa wersja wtyczek Nik Collection
Historia wtyczek do postprodukcji zdjęć Nik Collection to pasmo zawirowań, jednak po wykupieniu ich przez DxO fotografowie otrzymali w końcu nadzieję na ich dalszy rozwój. Teraz firma oficjalnie zapowiada nową wersję pakietu.
27 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Chcesz by Nik Collection było dalej rozwijane? Podpisz tę petycję
Dwa dni temu informowaliśmy Was zaprzestaniu wspierania lubianego przez fotografów pakietu wtyczek Nik. Być może jednak nie wszystko stracone. Użytkownicy właśnie wystosowali w tej sprawie petycję do Google.
2 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Excire - wtyczka, która automatycznie otaguje i wyszuka nasze zdjęcia
Efektywne katalogowanie zdjęć to problem wielu fotografów. Zwłaszcza jeśli aparat bierzemy do ręki niemal codziennie. W gąszczu dziesiątek tysięcy zdjęć nietrudno coś zgubić. Wtyczka Excire sprawić ma, że już nigdy się to nie stanie, a wyszukiwanie stanie się łatwe i wygodne.
18 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
LR/Instagram - publikuj na Instagramie bezpośrednio z Lightrooma
Możliwość bezpośredniej publikacji zdjęć na Instagramie z poziomu komputera jest czymś na co fotografowie czekają od dawna, twórcy jednak specjalnie jej nie udostępniają. Teraz będziemy mogli tego dokonać za pomocą darmowej wtyczki do Lightrooma.
21 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0