tablet

Wszystkie artykuły z tagiem: "tablet" w serwisie fotopolis.pl:
Wacom Intuos Pro teraz także w wersji S. Doskonały kompromis dla fotografa?
Znalezienie dobrego tabletu do obróbki zdjęć nie jest łatwe. Z jednej strony mamy upakowane funkcjami, ale bardzo kosztowne modele profesjonalne, z drugiej pozycje budżetowe, które nie zawsze spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Czy zmieni się to wraz z nowym Intuosem Pro S?
10 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Szukasz wydajnego programu do edycji zdjęć na iPad'zie? Pixelmator Photo powinien Cię zainteresować
Wygodna edycja RAW, możliwość szczegółowej postprodukcji, w tym praca na krzywych, sztuczna inteligencja umożliwiająca automatyczną i skuteczną poprawę wyjściowych zdjęć - to tylko kilka zalet programu Pixelmator Photo, który jest już dostępny do pobrania.
15 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Wacom Cintiq 16 - tablet graficzny z ekranem Full HD w zasięgu osób z mniejszym budżetem
Linia Cintiq od lat cieszy się uznaniem zawodowców, opierających swoja pracę o tablety graficzne. Teraz producent wypuszcza model, który zapewnić ma podobną wygodę pracy osobom z mniejszym budżetem.
8 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Luna Display - rozwiązanie, które zamieni Twój tablet w drugi monitor
Pamiętacie Astropad - firmę, która opracowała program umożliwiający przekształcenie iPadów w tablety graficzne? Teraz powraca z nowym rozwiązaniem. Luna Display to specjalny adapter, który zamieni Twój tablet w drugi monitor do edycji zdjęć.
15 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Samsung Galaxy Tab S4 - jeszcze bardziej wydajny i funkcjonalny
Większy i bardziej szczegółowy ekran, wydajny procesor, pojemniejsza bateria, smuklejsza obudowa i zapewniający nowe możliwości tryb Samsung DeX - tak w skrócie prezentuje się nowy Galaxy Tab S4.
3 Sie 2018
Michał Chrzanowski
0
Pełna wersja Photoshopa na iPada? To możliwe! Adobe już pracuje nad takim rozwiązaniem
Najnowsza strategia Adobe jest prosta. Firma pragnie zapewnić pełną zgodność oprogramowania na wielu urządzeniach mobilnych, a pierwszym tego typu rozwiązaniem ma być Photoshop. Jednak na finalną wersję musimy jeszcze poczekać.
16 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Nowy 9,7-calowy iPad jest niedrogi i wydajny, a do tego wspiera pracę z rysikiem
Choć tabletowy boom zdaje się już trochę przemijać, najnowsza odsłona iPada może okazać się wyjątkowo ciekawym narzędziem dla fotografów. Mimo niskiej ceny, oferować ma tak samo skuteczną pracę z Apple Pencil, jak model Pro.
28 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Intuos - nowa odsłona niedrogiego lecz funkcjonalnego tabletu graficznego
Tablety graficzne okazują się niezwykle wygodnym narzędziem w procesie obróbki zdjęć. Na szczęście, aby móc sprawnie pracować, nie musimy od razu inwestować w produkty z górnej półki. Wszystko, co potrzebne fotografom oferować ma nowa generacja podstawowego modelu Wacoma.
7 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq Pro 24 - profesjonalny tablet graficzny, który przekształcisz w wydajną stację roboczą
Najnowszy profesjonalny tablet Wacoma ma szansę stać się popularnym narzędziem wśród zawodowych grafików i fotografów. Oprócz bardzo dobrej specyfikacji pozwala także na podłączenie opcjonalnego modułu Cintiq Pro Engine, który przekształci całość w wydajną stację roboczą.
28 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
HP ZBook X2 zawstydza konkurencję. Posłuży zarówno za zestaw terenowy jak i za główną stację roboczą
Większość zawodowych fotografów korzysta zarówno z komputerów stacjonarnych jak i laptopów. Nowy HP Zbook X2 zaciera granice między jednym i drugim i może stać się wyjątkowo ciekawą alternatywa dla topowych przenośnych urządzeń Apple i Microsoft.
19 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0