tablet

Wszystkie artykuły z tagiem: "tablet" w serwisie fotopolis.pl:
Wacom Cintiq 16 - tablet graficzny z ekranem Full HD w zasięgu osób z mniejszym budżetem
Linia Cintiq od lat cieszy się uznaniem zawodowców, opierających swoja pracę o tablety graficzne. Teraz producent wypuszcza model, który zapewnić ma podobną wygodę pracy osobom z mniejszym budżetem.
8 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Luna Display - rozwiązanie, które zamieni Twój tablet w drugi monitor
Pamiętacie Astropad - firmę, która opracowała program umożliwiający przekształcenie iPadów w tablety graficzne? Teraz powraca z nowym rozwiązaniem. Luna Display to specjalny adapter, który zamieni Twój tablet w drugi monitor do edycji zdjęć.
15 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Samsung Galaxy Tab S4 - jeszcze bardziej wydajny i funkcjonalny
Większy i bardziej szczegółowy ekran, wydajny procesor, pojemniejsza bateria, smuklejsza obudowa i zapewniający nowe możliwości tryb Samsung DeX - tak w skrócie prezentuje się nowy Galaxy Tab S4.
3 Sie 2018
Michał Chrzanowski
0
Pełna wersja Photoshopa na iPada? To możliwe! Adobe już pracuje nad takim rozwiązaniem
Najnowsza strategia Adobe jest prosta. Firma pragnie zapewnić pełną zgodność oprogramowania na wielu urządzeniach mobilnych, a pierwszym tego typu rozwiązaniem ma być Photoshop. Jednak na finalną wersję musimy jeszcze poczekać.
16 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Nowy 9,7-calowy iPad jest niedrogi i wydajny, a do tego wspiera pracę z rysikiem
Choć tabletowy boom zdaje się już trochę przemijać, najnowsza odsłona iPada może okazać się wyjątkowo ciekawym narzędziem dla fotografów. Mimo niskiej ceny, oferować ma tak samo skuteczną pracę z Apple Pencil, jak model Pro.
28 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Intuos - nowa odsłona niedrogiego lecz funkcjonalnego tabletu graficznego
Tablety graficzne okazują się niezwykle wygodnym narzędziem w procesie obróbki zdjęć. Na szczęście, aby móc sprawnie pracować, nie musimy od razu inwestować w produkty z górnej półki. Wszystko, co potrzebne fotografom oferować ma nowa generacja podstawowego modelu Wacoma.
7 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq Pro 24 - profesjonalny tablet graficzny, który przekształcisz w wydajną stację roboczą
Najnowszy profesjonalny tablet Wacoma ma szansę stać się popularnym narzędziem wśród zawodowych grafików i fotografów. Oprócz bardzo dobrej specyfikacji pozwala także na podłączenie opcjonalnego modułu Cintiq Pro Engine, który przekształci całość w wydajną stację roboczą.
28 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
HP ZBook X2 zawstydza konkurencję. Posłuży zarówno za zestaw terenowy jak i za główną stację roboczą
Większość zawodowych fotografów korzysta zarówno z komputerów stacjonarnych jak i laptopów. Nowy HP Zbook X2 zaciera granice między jednym i drugim i może stać się wyjątkowo ciekawą alternatywa dla topowych przenośnych urządzeń Apple i Microsoft.
19 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Surface Book 2 - czy wszechstronna bestia Microsoftu zagrozi pozycji MacBooka?
Nowy tableto-laptop Microsoftu z pozoru ma wszystko, by sprostać oczekiwaniom fotografów i twórców poszukujących niezawodnej, przenośnej stacji roboczej. Czy Apple powinno się obawiać?
18 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo nareszcie także w wersji na iPada. Czy to pierwszy pełnoprawny mobilny program do edycji?
O tym, że cieszący się dużą popularnością program Affinity Photo zawitać ma także na tablety usłyszeliśmy po raz pierwszy prawie równo rok temu. Aplikacja nareszcie ujrzała światło dzienne i ma dużą szansę zawojować rynek mobilnych programów do obróbki.
6 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0