Blackmagic

Wszystkie artykuły z tagiem: "Blackmagic" w serwisie fotopolis.pl:
DaVinci Resolve 16 - darmowa alternatywa dla Adobe Premiere jeszcze doskonalsza
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Najnowsza wersja wprowadza kolejną garść udogodnień, które sprawiają, że program staje się jeszcze bardziej uniwersalną platformą do edycji wideo.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Blackmagic Pocket Cinema 4K z kolejną ważną aktualizacją
Twórcy Blackmagic Pocket Cinema 4K sukcesywnie wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność tej kompaktowej kamery 4K. Tym razem otrzymujemy aktualizację, która filmowcom gwarantuje możliwość nagrywania w formacie Blackmagic RAW.
6 Mar 2019
Michał Chrzanowski
3
Blackmagic Pocket Cinema 4K z aktualizacją, o którą zabiegali użytkownicy
Możliwość ponownej kalibracji pikseli, nowy sposób przetwarzania dźwięku, usprawniony autofokus oraz większa wydajność baterii - takie nowości wprowadza ostatnia aktualizacja kompaktowej kamery Blackmagic Pocket Cinema 4K.
8 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Poznaj darmową alternatywę dla Adobe Premiere. Blackmagic udostępnia 8 godzin kursów programu DaVinci Resolve 15
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Jeśli do tej pory mieliście opory przed wypróbowaniem jej możliwości, być może zachęcą was do tego obszerne kursy udostępnione przez producenta.
5 Lut 2019
Maciej Luśtyk
1
Zobacz na co stać Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K - kompaktową kamerę, która nagrywa w 4K RAW
O nowej kamerze Blackmagic pisaliśmy w kwietniu tego roku, jednak dopiero teraz producent ukazał światu możliwości jakie drzemią w modelu Pocket Cinema Camera 4K. Zobaczcie filmy przykładowe, które po raz pierwszy rozpowszechniono w sieci.
3 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
2
DaVinci Resolve 15 - darmowy kombajn do edycji i obróbki wideo dostępny do pobrania
Kolejna odsłona edytora firmy Blackmagic to propozycja dla wszystkich, którym nie w smak subskrypcyjny model korzystania z oprogramowania Adobe. DaVinci Resolve wprowadza szereg zmian względem poprzednika i w jednej aplikacji zamyka kompletny zestaw narzędzi do postprodukcji filmów.
14 Sie 2018
Maciej Luśtyk
7
Blackmagic Pocket Cinema Camera to kompaktowa kamera, która nagrywa w 4K RAW
Matryca Cztery Trzecie o zakresie dynamicznym 13 EV, filmowanie w 4K RAW z prędkością 60 kl./s, możliwość natychmiastowego fotografowania, rozbudowane funkcje i ergonomia, a także kompaktowa i wytrzymała obudowa - oto najważniejsze cechy Blackmagic Pocket Cinema Camera K.
10 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Blackmagic Micro Studio Camera - 4K z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
Firma Blackmagic, znana z produkcji kompaktowych kamer oferujących profesjonalne możliwości zaprezentowała model Micro Studio Camera, oferujący zaawansowane funkcje filmowe, umożliwiający nagrywanie materiału w jakości UHD i podłączenie obiektywów z systemu Mikro Cztery Trzecie. To wszystko za niewiele ponad 1000 dolarów.
14 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Blackmagic Pocket Cinema Camera - z bagnetem Mikro Cztery Trzecie
Firma Blackmagic pokazała na targach NAB niewielką kamerę Pocket Cinema Camera z matrycą Super-16 i mocowaniem obiektywów Mikro Cztery Trzecie.
8 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0