Krzysztof Gierałtowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Krzysztof Gierałtowski" w serwisie fotopolis.pl:
Remake - wystawa fotografii Krzysztofa Gierałtowskiego
Ney Gallery&Prints zaprasza na wystawę zdjęć Krzysztofa Gierałtowskiego. Jego portrety charakteryzują się emocjonalnością, częstymi przerysowaniami oraz indywidualnym podejściem do fotografowanych osób. Wernisaż rozpoczyna się 12 października 2015 roku.
7 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Krzysztof Gierałtowski w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
Zapraszamy na wernisaż wystawy Krzysztofa Gierałtowskiego, który odbędzie się 9 kwietnia o godz. 18:00 w Muzeum Historii Fotografii. W Krakowie artysta pokaże 55 charakterystycznych dla swojej twórczości portretów wybitnych osobowości ze świata nauki, sztuki, polityki - w tym: Stanisława Lema, Józefa Tischnera, Leopolda Tyrmanda, Andrzeja Wajdy, Erny Rosentstein, Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Jarockiego i Stefana Gierowskiego.
8 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Portret bez twarzy" Krzysztofa Gierałtowskiego w Warszawie
Do 17 listopada w Zamku Królewskim w Warszawie możemy oglądać wystawę "Portret bez twarzy" Krzysztofa Gierałtowskiego, która zorganizowana jest w 75-lecie urodzin artysty i 50-lecie wystawiania fotografii.
29 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Portret bez twarzy" Krzysztofa Gierałtowskiego w Warszawie
Do 9 lutego 2012 w Ambasadzie Niemiec w Warszawie możecie oglądać wystawę prac Krzysztofa Gierałtowskiego zatytułowaną "Portret bez twarzy". Wśród fotografii można zobaczyć m.in. nietypowe portrety Andrzeja Wajdy, Wisławy Szymborskiej, Gustawa Holoubka, Józefa Tischnera, Magdaleny Cieleckiej, Moniki Olejnik i Krzysztofa Kieślowskiego.
16 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Krzysztof Gierałtowski
Bohaterem kolejnej rozmowy z fotografami, którzy przekazali swoje prace na jubileuszową aukcję charytatywną jest Krzysztof Gierałtowski. Wybitny portrecista opowiada o zmianie, jaka zaszła na przestrzeni ostatnich lat w fotografii. Polecamy!
10 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Indywidualności Polskie" Krzysztofa Gierałtowskiego w Gdańsku
Gdańska Galeria Fotografii Muzeum Narodowego w Gdańsku zaprasza na wystawę Krzysztofa Gierałtowskiego "Indywidualności Polskie", której otwarcie odbędzie się 14 maja o godz. 18:00.
12 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Indywidualności Polskie" Krzysztofa Gierałtowskiego w Krakowie
Uroczystemu przekazaniu do zbiorów Teki "Indywidualności Polskie" Krzysztofa Gierałtowskiego towarzyszyć będą trzy otwarcia. W piątek 1 października w samo południe zapraszamy do Muzeum Historii Fotografii, a o godz. 14:00 do Muzeum Archeologicznego. Dzień poźniej o 12:00 w Bibliotece Jagiellońskiej trzeci wernisaż. Wszystko w Krakowie.
30 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Indywidualności polskie" Krzysztofa Gierałtowskiego w Łodzi
Zapraszamy na wystawę prac wybitnego portrecisty - Krzysztofa Gierałtowskiego, który przez lata fotografował ludzi ze świata kultury, nauki, polityki i inteligencji. Wernisaż z udziałem autora odbędzie się we wtorek, 20 kwietnia o godz. 18:30 w łódzkiej Galerii ŁTF.
19 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Krzysztof Gierałtowski - wystawa przedaukcyjna w Ateneum
Krzysztof Gierałtowski zaprasza na wystawę "Uwięzione portrety". Artysta będzie czekał na widzów w dniach 13-20 grudnia w warszawskiej galerii "Ateneum". Otwarcie we wtorek, 8 grudnia o godz. 19:00.
7 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Indywidualności Polskie" Krzysztofa Gierałtowskiego w Bibliotece Narodowej
Biblioteka Narodowa zaprasza na wernisaż wystawy fotografii portretowych "Indywidualności Polskie" wykonanych przez jednego z najwybitniejszych polskich fotografików, znakomitego portrecistę i interpretatora ludzkich twarzy Krzysztofa Gierałtowskiego. Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie uroczystość przekazania do zbiorów Biblioteki Narodowej teki fotografii Gierałtowskiego, zakupionych dla Narodowej Książnicy przez PKO Bank Polski. Uroczystość odbędzie się w środę, 18 listopada.
17 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0