Opolski Festiwal Fotografii

Wszystkie artykuły z tagiem: "Opolski Festiwal Fotografii" w serwisie fotopolis.pl:
Pokaż swój projekt w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii
Już po raz czwarty w ramach OFF pojawia się konkurs “Pokaż się”, którego zwycięzca będzie miał okazję zaprezentować swoją wystawę podczas nadchodzącej edycji festiwalu. Nabór zgłoszeń potrwa do 15 lipca.
16 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Startuje 5. Opolski Festiwal Fotografii
Już dzisiaj startuje kolejna edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii. Przez najbliższy miesiąc będzie można zobaczyć 19 wystaw i wziąć udział w spotkaniach autorskich oraz licznych warsztatach fotograficznych. Tegoroczna edycja festiwalu skupia się wokół tematu “Źródeł”.
1 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
“Pokaż się” w ramach 5 Opolskiego Festiwalu Fotografii
Rusza nabór projektów fotograficznych do drugiej edycji plebiscytu “Pokaż się” organizowanego w ramach 5 Opolskiego Festiwalu Fotografii. Prace można zgłaszać do 30 czerwca 2015 roku.
16 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
4. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii
Już po raz czwarty w dniach 10-26 października odbędzie się Opolski Festiwal Fotografii. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem "Bez granic", a swoje prace pokażą m.in.: nasz felietonista Marek Arcimowicz, Wojciech Grzędziński, Adam Pańczuk, Piotr Zbierski oraz Tomasz Tomaszewski. Otwarcie festiwalu już dziś, 10 października o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu.
10 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Marka Arcimowicza w Opolu
W ramach rozpoczynającego się 4. Opolskiego Festiwalu Fotografii swoje prace pokaże nasz felietonista - Marek Arcimowicz. Wernisaż w piątek, 10 października o godz. 17:00. Dzień wcześniej o tej samej porze odbędzie się spotkanie z fotografem.
26 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
4. OFF - sekcja “Pokaż się” rozstrzygnięta
Znamy wyniki sekcji “Pokaż się”, będącej częścią 4. Opolskiego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w październiku 2014.
23 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Pokaż się - nowa sekcja Opolskiego Festiwalu Fotografii
Trwa nabór do pierwszej edycji sekcji "Pokaż się", odbywającej się w ramach 4. Opolskiego Festiwalu Fotografii. Organizatorzy czekają na prace związane z hasłem "Bez granic". Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca 2014 roku.
17 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
III Opolski Festiwal Fotografii
W piątek, 4 października rusza III Opolski Festiwal Fotografii, którego tematem jest w tym roku "Ciało niewyobrażone". Na wystawach dominować będzie portret, akt oraz moda.
24 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
II Opolski Festiwal Fotografii
Już po raz drugi odbędzie się Opolski Festiwal Fotografii, którego wiodącym tematem są w tym roku "Zmiany". Otwarcie 12 października o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Do 21 października swoje prace zaprezentują m.in. Filip Ćwik, Chris Niedenthal, Przemysław Pokrycki, Silvia i Bart Pogoda, Arkadiusz Gola oraz Michał Jędrzejowski i Tomasz Liboska!
4 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Opolski Festiwal Fotografii
W dniach 6-9 października będzie miała miejsce pierwsza edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii. W ciągu czterech dni odbędą się otwarcia wystaw oraz spotkania z fotografami. Swoje prace pokażą m.in: Bartek Sadowski i Wojciech Grzędziński, Filip Springer, Wojciech Sienkiewicz, Łukasz Biederman, Michał Szlaga, Tomasz Wiech, Renata Dąbrowska, Marek Szyryk i Bogusław Kaczmarczyk.
8 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0