„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 10. Opolskim Festiwalu Fotografii

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Maj 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Rusza 7. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Konkurs „Pokaż się" skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców zajmujących się fotografią. Nadesłane propozycje - gotowe lub będące na ukończeniu projekty wystawy - muszą wiązać się z hasłem przewodnim 9. Opolskiego Festiwalu Fotografii - „Etapy”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego, ale w sekcji „Pokaż się" mogą brać udział wyłącznie artyści mieszkający lub studiujący na terenie Polski, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski.

Zwycięzca, oprócz możliwości zaprezentowania własnej wystawy otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.

Jak aplikować?

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać na adres kontakt@dwaosiem.pl do 15 lipca 2020 roku. Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10 MB. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 lipca.

Prace będzie oceniać jury w składzie: Marek Szyryk (Szkoła Filmowa w Łodzi), Joanna Kinowska - (Służewski Dom Kultury w Warszawie) i Sławomir Mielnik (Fundacja 2.8). Ocenie podlegać będą tak elementy jak: ogólne wrażenie artystyczne, spójność pracy z hasłem konkursu, zawartość merytoryczna, pomysłowość i nowatorstwo, staranność wykonania. Wernisaż zwycięskiego projektu będzie miał miejsce podczas otwarcia 10. Opolskiego Festiwalu Fotografii, 2 października 2020 roku.

Więcej informacji o konkursie i informacje o laureatach poprzednich edycji znajdziecie pod adresem offoto.pl.

(Fot. okładkowa: Jakub Wawrzak, z serii "Pseudologia Fanstastica", laureat 5. edycji konkursu Pokaż Się)

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Startuje doroczny konkurs fotograficzny związany z obchodami rocznicy Powstania Warszawskiego. Celem konkursu jest uchwycenie ich w jak najbardziej atrakcyjny sposób....
17
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
Jak w codziennym pędzie nauczyć się patrzeć inaczej? Tego i wiele więcej dowiesz się podczas wakacyjnych fotospacerów i warsztatów z Przemkiem Chudkiewiczem. Na mapie...
41
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Zebraliśmy dla Was letnie promocje na sprzęt fotograficzny marki Canon w sklepie Fotoforma.pl. W okresie wakacyjnym taniej kupicie korpusy, obiektywy i drukarki. Ofert jest wiele, warto przejrzeć...
33
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)