„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 10. Opolskim Festiwalu Fotografii

0

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Maj 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Rusza 7. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Konkurs „Pokaż się" skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców zajmujących się fotografią. Nadesłane propozycje - gotowe lub będące na ukończeniu projekty wystawy - muszą wiązać się z hasłem przewodnim 9. Opolskiego Festiwalu Fotografii - „Etapy”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego, ale w sekcji „Pokaż się" mogą brać udział wyłącznie artyści mieszkający lub studiujący na terenie Polski, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski.

Zwycięzca, oprócz możliwości zaprezentowania własnej wystawy otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.

Jak aplikować?

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać na adres kontakt@dwaosiem.pl do 15 lipca 2020 roku. Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10 MB. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 lipca.

Prace będzie oceniać jury w składzie: Marek Szyryk (Szkoła Filmowa w Łodzi), Joanna Kinowska - (Służewski Dom Kultury w Warszawie) i Sławomir Mielnik (Fundacja 2.8). Ocenie podlegać będą tak elementy jak: ogólne wrażenie artystyczne, spójność pracy z hasłem konkursu, zawartość merytoryczna, pomysłowość i nowatorstwo, staranność wykonania. Wernisaż zwycięskiego projektu będzie miał miejsce podczas otwarcia 10. Opolskiego Festiwalu Fotografii, 2 października 2020 roku.

Więcej informacji o konkursie i informacje o laureatach poprzednich edycji znajdziecie pod adresem offoto.pl.

(Fot. okładkowa: Jakub Wawrzak, z serii "Pseudologia Fanstastica", laureat 5. edycji konkursu Pokaż Się)

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Nikon rusza z tegorocznymi promocjami na sprzęt fotograficzny. W ramach akcji „Natychmiastowy Rabat” do 19 lipca 2021 roku kupisz taniej 5 aparatów i aż 14 obiektywów....
1
0
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
61
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
16
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)