Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 10. Opolskim Festiwalu Fotografii

0

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Maj 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Rusza 7. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Konkurs „Pokaż się" skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców zajmujących się fotografią. Nadesłane propozycje - gotowe lub będące na ukończeniu projekty wystawy - muszą wiązać się z hasłem przewodnim 9. Opolskiego Festiwalu Fotografii - „Etapy”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego, ale w sekcji „Pokaż się" mogą brać udział wyłącznie artyści mieszkający lub studiujący na terenie Polski, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski.

Zwycięzca, oprócz możliwości zaprezentowania własnej wystawy otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.

Jak aplikować?

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można nadsyłać na adres kontakt@dwaosiem.pl do 15 lipca 2020 roku. Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10 MB. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 lipca.

Prace będzie oceniać jury w składzie: Marek Szyryk (Szkoła Filmowa w Łodzi), Joanna Kinowska - (Służewski Dom Kultury w Warszawie) i Sławomir Mielnik (Fundacja 2.8). Ocenie podlegać będą tak elementy jak: ogólne wrażenie artystyczne, spójność pracy z hasłem konkursu, zawartość merytoryczna, pomysłowość i nowatorstwo, staranność wykonania. Wernisaż zwycięskiego projektu będzie miał miejsce podczas otwarcia 10. Opolskiego Festiwalu Fotografii, 2 października 2020 roku.

Więcej informacji o konkursie i informacje o laureatach poprzednich edycji znajdziecie pod adresem offoto.pl.

(Fot. okładkowa: Jakub Wawrzak, z serii "Pseudologia Fanstastica", laureat 5. edycji konkursu Pokaż Się)

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3 grudnia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3...
W tym roku wydarzenie odbywa się w formie transmisji internetowych. W programie 12 warsztatów i seminariów, które będzie można za darmo oglądać online.
1
0
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Do stawki firm oferujących ciekawe promocje na Black Friday dołącza Quadralite. W ramach akcji poszczególne produkty można kupić nawet 900 zł taniej.
0
0
Tokina Black Friday 2020 - obiektywy taniej do 745 zł
Tokina Black Friday 2020 - obiektywy taniej do 745 zł
Tokina rusza z tegorocznymi promocjami Black Friday. W ramach „Czarnego Tygodnia” 8 obiektywów z oferty Tokiny z mocowaniami Canon EF, Nikon F i Sony A kupicie do 745...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)