Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
Yours Gallery w Budapeszcie?
Yours Gallery przenosi się do Budapesztu. Taką informację można znaleźć na oficjalnej stronie Galerii. Yours była zamknięta od kilku tygodni, mimo że do 27 lutego miała być w niej prezentowana wystawa prac Juula Hondiusa.
21 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fikcja oparta na faktach" - Juul Hondius o swojej fotografii
Juul Hondius jest holenderskim artystą, którego prace możemy oglądać w Yours Gallery w Warszawie do 27 lutego 2011. W wywiadzie z nami opowiada o tym, jak pracuje nad swoimi zdjęciami i jakie pytania za ich pomocą pragnie zadawać.
25 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Juula Hondiusa w Yours Gallery
Zapraszamy na wystawę holenderskiego artysty Juula Hondiusa. W swoich pracach eksploruje on pojemną formułę dokumentu. Ekspozycja będzie dotępna dla widzów w warszawskiej Yours Gallery od 14 stycznia do 27 lutego 2011. Jest to pierwsza prezentacja dorobku tego twórcy w Polsce.
3 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Lechem Lechowiczem w Yours Gallery
Yours Gallery i Fundacja Archeologia Fotografii zapraszają na spotkanie promocyjne z Lechem Lechowiczem, autorem książki "Fotoeseje.Teksty o fotografii polskiej", które odbędzie się już dziś - 20 grudnia o godz. 19:00 w Yours Gallery w Warszawie. W trakcie spotkania książka będzie dostępna w promocyjnej cenie 28 zł.
20 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Masa prac" - polska fotografia współczesna w Yours Gallery
Yours Gallery zachęca do rozpoczęcia przygody z kolekcjonowaniem fotografii. Dobrą okazją do tego będzie wystawa "Masa prac", którą od 8 grudnia będziemy mogli oglądać w siedzibie Galerii. Złoży się na nią blisko siedemdziesiąt - zróżnicowanych tematycznie, technicznie i cenowo - prac. Subiektywną kolekcję polskiej fotografii współczesnej będzie można oglądać i kupować do 9 stycznia 2010.
3 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
Aparat Fuji Instax w Yours Gallery
Zapraszamy do Yours Gallery na prezentację projektów Kuby Dąbrowskiego i Rafała Milacha, zrealizowanych za pomocą aparatów Fuji Instax. Spotkanie, które odbędzie się w środę, 24 listopada o godz. 19:00 zorganizowane zostało z okazji rozpoczęcia sprzedaży tego modelu przez warszawską galerię.
19 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Nie - widziane historie" - spotkanie z Fundacją Archeologii Fotografii w Yours Gallery
Aktualizacja:Zaplanowane na 25 listopada spotkanie z Horstem Klöverem, kuratorem, publicystą i współtwórcą projektu LabEast nie odbędzie się. Yours Gallery zaczyna cykl spotkań poświęconych kondycji fotografii w Polsce. Najbliższe - spotkanie z Fundacją Archeologii Fotografii zatytułowane "Nie - widziane historie" - odbędzie się w nadchodzący wtorek.
5 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
Spotkanie poświęcone książce "Fotografia jako sztuka współczesna" w Yours Gallery
Zapraszamy na spotkanie poświęcone książce Charlotte Cotton "Fotografia jako sztuka współczesna". We wtorek, 12 października na pytanie o miejsce fotografii we współczesnej sztuce w Polsce spróbują odpowiedzieć Piotr Paliwoda - tłumacz polskiego wydania książki, Anna Theiss - krytyk sztuki oraz Bownik - artysta.
8 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Damiena Peyret w Yours Gallery
Zapraszamy na wystawę Damiena Peyret, której otwarcie odbędzie się w Yours Gallery w najbliższy czwartek, 30 września o godz. 19:00. Cykl "Swim & Steam" to seria, wykonanych polaroidem, portretów ludzi spędzających czas w parujących, ciepłych źródłach. Prace francuskiego artysty będziemy mogli oglądać do 28 listopada 2010.
27 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie poświęcone fotografii Bolesława Augustisa w Yours Gallery
Yours Gallery zaprasza w najbliższy czwartek, 2 września na spotkanie poświęcone archiwalnym fotografiom Bolesława Augustisa, odkrytym w Białymstoku. W spotkaniu wezmą udział: Grzegorz Dąbrowski, Kuba Dąbrowski oraz Karolina Lewandowska.
27 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0