Yours Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Yours Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty fotoreporterskie w Yours Gallery
Agencja Napo Images i Yours Gallery organizują wyjątkowe warsztaty dedykowane młodym fotografom, którzy poważnie myślą o pracy zawodowego fotoreportera. Zajęcia z fotoreportażu poprowadzą fotografowie agencji Napo Images: Wojtek Grzędziński, Adam Lach, Filip Ćwik, Piotr Małecki i Maciej Jeziorek. Zapisy ruszają 25 czerwca, a uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie konkursu portfolio.
26 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Martin Bogren "Notes" - wystawa w Yours Gallery w Warszawie
Od 10 czerwca w Yours Gallery w Warszawie prezentowana będzie nowa wystawa fotografii szwedzkiego artysty Martina Bogrena. Cykl "Notes" to czarno-białe, lekko nieostre fotografie zrealizowane podczas podróży autora po świecie, rodzaj swoistego dziennika z wyjazdów. Część zdjęć przygotowano specjalnie na wystawę w Warszawie. Nie były wcześniej pokazywane.
8 Cze 2009
ms
0
Fotofestiwal w Yours Gallery - prezentacja slajdów
Warszawska Yours Gallery zaprasza na pokaz slajdów przygotowany przez kuratorów z sześciu europejskich państw. Prezentacja, wcześniej pokazywana w ramach Fotofestiwalu w Łodzi, ma być próbą oddania charakteru i stanu współczesnej fotografii w poszczególnych krajach. Początek jutro, o godzinie 11:00.
19 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Noc Muzeów w Yours Gallery
W ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów Yours Gallery w Warszawie zaprasza w sobotę, 16 maja na nocne zwiedzanie wystawy Corinne Mercadier "Lata świetlne". Galeria będzie otwarta do pierwszej w nocy.
15 Maj 2009
ms
0
Corinne Mercadier - spotkanie w Instytucie Francuskim
Instytut Francuski oraz Yours Gallery w Warszawie zapraszają na spotkanie z francuską fotografką Corinne Mercadier. Autorka gości w Polsce w związku ze swoją wystawą "Lata Świetlne", którą od jutra można oglądać w Yours Gallery. Spotkanie już jutro, 27 marca o godzinie 19. Wstęp wolny.
26 Mar 2009
ms
0
Corinne Mercadier "Lata Świetlne" - wystawa w Yours Gallery
W Yours Gallery w Warszawie trwają przygotowania do nowej wystawy. Już od piątku na trzech piętrach galerii gościć będzie prezentacja francuskiej fotografki Corinne Mercadier. Wystawa zatytułowana "Lata Świetlne" obejmie ponad 60 prac z różnych projektów. Autorka posługuje się w swojej twórczości techniką Polaroida. Wystawę będzie można oglądać do 16 maja.
24 Mar 2009
ms
0
Spotkanie z Wojtkiem Grzędzińskim w Yours Gallery
W piątek, 20 marca o godzinie 18.30 w Yours Gallery w Warszawie odbędzie się spotkanie z fotoreporterem, tegorocznym laureatem World Press Photo, Wojtkiem Grzędzińskim. Wstęp wolny.
17 Mar 2009
ms
0
Alessandra Sanguinetti
Do 15 marca w Yours Gallery w Warszawie pokazywana będzie wystawa "Nieobojętny świat". Prezentacja obejmuje 8 projektów dokumentalnych, zrealizowanych przez fotografów agencji Magnum Photos. Jeden z materiałów powstał w Polsce. Autorką jest Alessandra Sanguinetti, wybitna fotografka, która do agencji dołączyła w 2007 roku. Realizowała cykl o programach terapii dla małych dzieci z wadami słuchu. Zapraszamy do naszej galerii, w której obok wyboru zdjęć z projektu, mamy przyjemność publikować...
11 Mar 2009
ms
0
"Po drugiej stronie lustra" - warsztaty dla dzieci w Yours Gallery
Yours Gallery i Fundacja Grupy TP przygotowały specjalne warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii. Spotkania zatytułowane "Po drugiej stronie lustra" towarzyszyć będą wystawie "Nieobojętny świat" i skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach 28 lutego i 14 marca. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.
20 Lut 2009
ms
0
Alex Majoli - warsztaty w Yours Gallery
Yours Gallery w Warszawie oraz Fundacja Grupy TP zapraszają do udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Alex Majoli, fotoreporter, członek agencji Magnum Photos. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy kwalifikują uczestników na podstawie nadesłanego portfolio. Warsztaty odbędą się 5 marca.
17 Lut 2009
ms
0