Warsztaty fotoreporterskie w Yours Gallery - przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami z Agencją Napo Images organizatorzy zdecydowali się przedłużyć selekcję do 24 lipca. Do tego dnia można przesyłać zgłoszenia.
W odpowiedzi na niesłabnące zainteresowanie warsztatami dla młodych fotografów przygotowanymi przez Yours Gallery i Fundację Napo Images, organizatorzy zdecydowali się przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń do 24 lipca. Zapraszamy serdecznie!
fot. Maciej Jeziorek
O warsztatach pisaliśmy już wcześniej: Warsztaty fotoreporterskie w Yours Gallery

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: warsztaty@yoursgallery.com

Więcej informacji znajdziecie na:
www.yoursgallery.com
www.napoimages.com

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Poznaliśmy finalistów konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019
18 Cze 2019
Insight Investment Astronomy Photographer of the Year już po raz jedenasty przyznaje nagrody za najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Zobaczcie prace tegorocznych finalistów.
0
Nieznane światy na zdjęciach laureatów National Geographic Travel Photographer of the Year 2019
17 Cze 2019
Zobacz uroki najdalszych zakątków naszej planety na zdjęciach laureatów tegorocznego National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
4 Cze 2019
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
1
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
3 Cze 2019
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3