"Relacje" Marii Śliwy
0
Fotografie Nan Goldin w CSW
12 luty 2003
W najbliższy piątek w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie rozpocznie się długo oczekiwana wystawa fotografii Nan Goldin "Devil's Playground."
0
Wystawa grupy "NATĄCHWILE" w Galerii Szyb Wilson
12 luty 2003
W katowickiej Galerii Szyb Wilson rozpocznie się w piątek wystawa prac grupy słuchaczy oraz wykładowców Policealnego Studium Fotograficznego. Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert muzyczny oraz robienie zdjęć zwiedzającym ekspozycję.
0
Tychy Press Photo 2002
8 luty 2003
W Teatrze Małym w Tychach rozpocznie się dziś pokonkursowa wystawa Tychy Press Photo 2002. Jest to już trzecia edycja wydarzenia inspirowanego World Press Photo.
0
Mistrzowie polskiego krajobrazu - wystawa fotografii
6 luty 2003
W najbliższy piątek, 7 lutego o godzinie 18 rozpocznie się w bielskiej Galerii B&B wernisaż wystawy fotografii mistrzów polskiego krajobrazu.
0
Nepal w fotografiach Moniki Górskiej
5 luty 2003
W poniedziałek, 10 lutego w Galerii Abakus odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Moniki Górskiej "Nepal. Fotografie". Ekspozycję można oglądać już od najbliższego czwartku.
0
"Fantomy" Patrycji Orzechowskiej
4 luty 2003
W Małej Galerii ZPAF-CSW w Warszawie rozpoczyna się wystawa prac absolwentki gdańskiej ASP, Patrycji Orzechowskiej. "Fantomy" to zbiór fotografii wykonanych własną techniką, nazwaną przez autorkę lunatypią.
0
Informator - wystawy fotograficzne, luty 2003
3 luty 2003
Największym wydarzeniem lutego będzie niewątpliwie wystawa fotografii Nan Goldin w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Poza tym prezentujemy w naszym informatorze prawie 60 interesujących wystaw w całej Polsce.
0
W ciszy łąk, lasów i bagien...
1 luty 2003
W najbliższy poniedziałek, 3 lutego, w Krakowie rozpocznie się wystawa prac członków Związku Polskich Fotografików Przyrodniczych "W ciszy łąk, lasów i bagien..." Wernisaż połączony będzie z pokazem diaporamy.
0
T. Rolke - śladami chasydów...
0
Fotografie reporterów Gazety Wyborczej w ProfiLabie
29 styczeń 2003
Gazeta Wyborcza oraz Laboratorium ProfiLab przygotowały nowy cykl wystaw, prezentujących prace fotoreporterów dziennika "Najlepsze zdjęcia miesiąca".
0
Diaporamy Zofii i Jerzego Lubczyńskich
28 styczeń 2003
W Rybnickim Centrum Kultury odbędzie się dzisiaj pokaz diaporam Zofii i Jerzego Lubczyńskich.
0
Jacek Dionizy Ura w "aps terminal"
27 styczeń 2003
W krakowskiej galerii "aps terminal" rozpocznie się w piątek wystawa fotografii Jacka Dionizego Ura.
0
Fotografie Pawła Żaka w Galerii pf
23 styczeń 2003
W "Galerii pf" w poznańskim Centrum Kultury Zamek możemy oglądać najnowszy cykl fotografii Pawła Żaka. Są wśród nich prace, które artysta eksponuje po raz pierwszy, oraz zdjęcia prezentowane już na Festiwalu Fotografii Czarno-Białej w Zakopanem .
0
"Fotoinstalacje" Krzysztofa J. Cichosza
20 styczeń 2003
W Muzeum Sztuki w Łodzi zostanie wkrótce otwarta wystawa prac Krzysztofa Jerzego Cichosza "Fotoinstalacje". Obiekty, które będziemy mieli okazję oglądać zostały zrealizowane metodą, nad którą artysta pracuje od końca lat osiemdziesiątych.
0
Galeria AT 1982-2002
17 styczeń 2003
Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu wraz z Galerią AT działającą przy poznańskiej ASP przygotowały międzynarodową wystawę podsumowującą bogaty dorobek działającej od 20 lat Galerii AT.
0
"Kula pamięci" - fotografie Alicji Szwinty
16 styczeń 2003
W krakowskiej "Kawiarni Naukowej" rozpocznie się w sobotę wystawa prac studentki III roku fotografii na poznańskiej ASP - Alicji Szwinty. Na ekspozycji "Kula pamięci" zobaczymy serie sepiowych aktów i fotografii kreacyjnej.
0
Gumy Broniszowskie w Galerii "Ciasna"
13 styczeń 2003
W jastrzębskiej Galerii "Ciasna" rozpocznie się w czwartek wystawa fotografii, wykonanych w technice gumowej. Siedemnastu liczących się "gumistów" zaprezentuje swoje prace na wspólnej ekspozycji "Gumy Broniszowskie".
0