Fotografie Andrzeja Pilichowskiego-Ragno
0
Bezdomni i uliczny muzyk. Relacja z wernisażu w Katowicach
31 październik 2002
W miniony weekend rozpoczęła się w Katowicach kolejna, trzecia już wystawa Galerii Bezdomnej. Fotografie ponad 200 uczestników do 9 listopada można oglądać w Galerii Szyb Wilson.
0
"Taniec współczesny" Jarosława Baranika
30 październik 2002
MFK. Jarosław Baranik fotografuje taniec współczesny współpracując z grupami tanecznymi w całej Polsce. 31 października w krakowskim pubie Alchemia odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej po prostu "Taniec współczesny".
0
Fotografie Berta  Houbrechtsa, Jefa Jacobsa i Kurta De Wita
29 październik 2002
MFK. W środę, 30 października odbędzie się w Krakowie wernisaż wystawy fotografii trzech belgijskich studentów The Royal Academy of Fine Arts "Arlac Trimula".
0
"Fotografia prasowa" Wiesława Majki
29 październik 2002
MFK. Muzeum Historyczne miasta Krakowa prezentuje wystawę prac Wiesława Majki "Fotografia prasowa".
0
Robo Kocan "Tiene Duchy"
29 październik 2002
Prace jednego z najciekawszych słowackich fotografików - Robo Kocana zaprezentowane zostaną w Galerii Rząsy w Zakopanem.
0
Fotografie Leszka Mądzika
28 październik 2002
MFK. W Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zaprezentowane zostaną fotografie Leszka Mądzika - twórcy jednego z najsłynniejszych polskich teatrów awangardowych "Scena Plastyczna KUL".
0
Wampiry Arthura Schmidta
25 październik 2002
Warszawa. W czwartek, 23 października, odbył się wernisaż wystawy Arthura Schmidta "Kobiety -Wampiry".
0
Aleksander Ante "Woda"
25 październik 2002
MFK. W Krakowskim Centrum Kinowym Galeria ARS prezentowana będzie wystawa czarno-białych aktów Aleksandra Ante "Woda". Wernisaż w piątek, 24 października o godzinie 20.
0
Wystawa Freda Gijbelsa "Ludzie w Chińskiej Republice Ludowej"
0
"Człowiek - z obu stron obiektywu. Fotografia i antropologia" - wystawa Grażyny Kubicy-Heller
24 październik 2002
MFK. W Muzeum Etnograficznym w Krakowie prezentowana jest wystawa Grażyny Kubicy-Heller, będąca efektem fascynacji fotografią i antropologią.
0
Fotografie Zbigniewa Reszki
23 październik 2002
MFK. W Galerii OKO KLUB prezentowana jest wystawa prac Zbigniewa Reszki "Fotografie". Ekspozycja odbywa się w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.
0
Przegląd twórczości Nobuyoshi Araki
23 październik 2002
MFK. W krakowskiej Galerii Starmach rozpoczęła się wystawa fotografii Nobuyoshi Araki. Wernisaż zainaugurował Miesiąc fotografii w Krakowie.
0
Miesiąc Fotografii w Krakowie
23 październik 2002
We wtorek, 22 października rozpoczął się "Miesiąc Fotografii w Krakowie". Do końca listopada zaprezentowanych zostanie około 50 wystaw fotograficznych. Prezentujemy program wernisaży.
0
Z życia fotografów
22 październik 2002
O tym, jak wygląda nasze codzienne życie postanowili się przekonać studenci II roku Europejskiej Akademii Fotografii: Piotr Sobkowicz i Łukasz Sokół. Tak powstał projekt fotograficzny "Zrób zdjęcie swojego życia 8.30/15.00", którego efekty będzie można wkrótce oglądać na wystawie.
0
"Ciągłość nieskończoności" w krakowskim Muzeum Historii Fotografii
18 październik 2002
"Ciągłość nieskończoności" to tytuł wystawy podsumowującej dorobek artystyczny Zygmunta Rytki 1971-1999. Ekspozycja wkrótce trafi do Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.
0
"Minął rok" i "Dzień po dniu" w Galerii Karowa
17 październik 2002
W Galerii Karowa prezentowane są niecodzienne wystawy "Minął rok" i "Dzień po dniu", dokumentujące stan ducha jej autorów: Anny Sikory-Teste i Tomka Sikory.
0
"Odbicia" Agnieszki Rasińskiej
15 październik 2002
W najbliższy piątek odbędzie się wernisaż wystawy Agnieszki Rasińskiej "Odbicia / Reflections". Zapraszamy do świata zakłóconej percepcji.
0