Studenci ASP z mięsem w poznańskim M1
0
Inne spojrzenie na kobietę, czyli o aktach Wacława Wantucha
10 marzec 2003
Wacław Wantucha pokazuje na swoich fotografiach piękno kobiecego ciała. Ale artysta nie poprzestaje na rejestrowaniu ładnych ramion, piersi czy pośladków - ciało jest jedynie inspiracją do tworzenia obrazów zaskakujących i wyjątkowych.
0
"No es facil" - Hawana na przełomie czasów
8 marzec 2003
We Wrocławiu rozpocznie się wkrótce wystawa fotografii Jordis Antonii Schlösser "No es facil - Hawana na przełomie czasów". Obszerny reportaż, realizowany przez niemiecką artystkę przez 7 lat, przedstawia życie codzienne mieszkańców stolicy Kuby, życie w warunkach chylącego się ku upadkowi komunizmu.
0
PMA 2003 - możliwie krótkie podsumowanie
7 marzec 2003
Tegoroczne spotkanie producentów zrzeszonych pod znakiem Photo Marketing Association było rekordowe pod każdym względem. 750 wystawców i kilkadziesiąt premier sprzętowych to najlepszy dowód na to, że fotografia to jedna z najlepiej rozwijających się branży technologicznych.
0
Zarzecze Wojciecha Prażmowskiego
7 marzec 2003
W Małej Galerii ZPAF w Warszawie rozpoczęła się właśnie wystawa fotografii Wojciecha Prażmowskiego "Zarzecze - zapis w kolorze". Eksponowane prace pozwalają odkryć na nowo zaskakujący urok wileńskiej dzielnicy.
0
"Akty" Wacława Wantucha
6 marzec 2003
W sobotę, 8 marca 2003 w Starej Galerii ZPAF odbędzie się wernisaż wystawy prac autorstwa Wacława Wantucha. Krakowski fotografik od dwóch lat tworzy czarno-białe akty, przedstawiające kobiece ciało w sposób który gloryfikuje, a nie obraża płeć piękną.
0
Informator - wystawy fotograficzne w marcu 2003
3 marzec 2003
Prezentujemy niemal 60 wystaw organizowanych w ponad 15 miastach Polski. W marcu 2003 zobaczymy nowe ekspozycje, a na nich fotografie W. Prażmowskiego, K. Gierałtowskiego, J. A. Schlössera i Jana Berdaka oraz wielu innych ciekawych artystów.
0
"Dressur real" Wolfganga Zurborna
1 marzec 2003
W piątek, 7 marca rozpocznie się w łódzkiej Galerii FF wystawa fotografii kreacyjnej Wolfganga Zurborna "Dressur real".
0
Fotografie przeciw homofobii
28 luty 2003
Wkrótce stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii rozpocznie akcję "Niech Nas zobaczą". Galerie w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu oraz 500 citylightów w całej Polsce pokażą fotografie, które mają uwrażliwić Polaków na problem mniejszości seksualnych.
0
Kobiety w Hadze i Warszawie
0
Sześciu poznańskich fotografików w Galerii pf
26 luty 2003
W Galerii pf rozpoczęła się wystawa sześciu wybitnych poznańskich fotografików. Ekspozycja odbywa się w ramach I Biennale "Środowisko Sztuki - Poznań 2003".
0
"Twarze Etiopii" - wystawa Michała Kochańczyka
24 luty 2003
Znany czytelnikom Fotopolis podróżnik, alpinista i afrykanista Michał Kochańczyk zaprasza na wystawę fotografii "Twarze Etiopii". Wernisaż dziś, 24 lutego, w Galerii Ratusz na pierwszym piętrze Urzędu Miasta Gdyni.
0
J. Walczewski "Przy grobach cadyków"
20 luty 2003
Od piątku, 21 lutego w Galerii Cafe Ejlat prezentowane będą fotografie Jana Walczewskiego "Przy grobach cadyków".
0
Siedlce w fotografiach J. Wilczyńskiego
19 luty 2003
W Siedlcach rozpocznie się w piątek wystawa fotografii Janusza Wilczyńskiego. Kilkadziesiąt zdjęć pokazuje architekturę i atmosferę miasta.
0
"Codziennie" - fotografia, film, malarstwo, rzeźba.
17 luty 2003
We wtorek, 18 lutego w galerii poznańskiej ASP rozpocznie się wystawa fotografii, malarstwa, rzeźby i filmu, autorstwa Agnieszki Krupieńczyk i Tomka Kalitko. Prace łączy wspólna inspiracja codziennością.
0
Szatański plac zabaw - relacja z otwarcia wystawy fotografii Nan Goldin w CSW
16 luty 2003
Od soboty, 15 lutego w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie można oglądać wystawę fotografii Nan Goldin "Devil's Playground". Z pewnością nie można jej opuścić, bez względu na to, czy akceptuje się tematykę fotografii, sposób ich robienia czy styl życia bohaterów zdjęć.
0
"Relacje" Marii Śliwy
13 luty 2003
W Galerii Rybnickiego Teatru prezentowana jest wystawa fotografii Marii Śliwy "Relacje".Tytuł wystawy nie jest przypadkowy: prace doskonale obrazują pełne napięć więzi i relacje międzyludzkie.
0
Fotografie Nan Goldin w CSW
12 luty 2003
W najbliższy piątek w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie rozpocznie się długo oczekiwana wystawa fotografii Nan Goldin "Devil's Playground."
0