Hiroo Kikai, Albert Rosiński i "Rejestracja a kreacja"
0
Eta Zaręba - "Okna"
5 listopad 2002
MFK. Krakowska artystka Eta Zaręba pokazuje od dziś w Dym Cafe Bar wystawę fotografii zatytułowaną "Okna". Cytując katalog "wystawa dokumentuje ginącą drewnianą architekturę Syberii i Buriacji. Zdjęcia pochodzą z Irkucka, Ułan-Ude i okolic."
0
Fotografie Krzysztofa Zielińskiego
5 listopad 2002
W Galerii Zderzak po raz kolejny prezentowane są fotografie Krzysztofa Zielińskiego. Tym razem zobaczymy zdjęcia z cyklu "Planespoting", bardzo różniącego się od poprzedniej serii "Hometown".
0
Fotografie w Galerii Gil
5 listopad 2002
MFK. W Galerii Gil otwarte zostały dzisiaj dwie wystawy fotografii "Od srebra do cyfry" autorstwa Jana Zycha oraz "Mosty" prof. Kazimierza Flagi.
0
Wystawy fotograficzne w listopadzie
5 listopad 2002
W bieżącym miesiącu nie można narzekać na brak interesujących wystaw. Prezentujemy listopadowe wydanie informatora o ekspozycjach fotograficznych w Polsce.
0
Europejczycy w Paryżu - fotografie Agencji Metis
4 listopad 2002
MFK. W Instytucie Francuskim w Krakowie otwarta zostanie wystawa prac fotografów Agencji Metis "Les Européens a Paris / Europejczycy w Paryżu"
0
Fotografie Andrzeja Pilichowskiego-Ragno
2 listopad 2002
MFK. W ramach festiwalu Miesiąc fotografii w Krakowie zaprezentowane zostaną fotografie Andrzeja Pilichowskiego-Ragno.
0
Bezdomni i uliczny muzyk. Relacja z wernisażu w Katowicach
31 październik 2002
W miniony weekend rozpoczęła się w Katowicach kolejna, trzecia już wystawa Galerii Bezdomnej. Fotografie ponad 200 uczestników do 9 listopada można oglądać w Galerii Szyb Wilson.
0
"Taniec współczesny" Jarosława Baranika
30 październik 2002
MFK. Jarosław Baranik fotografuje taniec współczesny współpracując z grupami tanecznymi w całej Polsce. 31 października w krakowskim pubie Alchemia odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej po prostu "Taniec współczesny".
0
Fotografie Berta  Houbrechtsa, Jefa Jacobsa i Kurta De Wita
0
"Fotografia prasowa" Wiesława Majki
29 październik 2002
MFK. Muzeum Historyczne miasta Krakowa prezentuje wystawę prac Wiesława Majki "Fotografia prasowa".
0
Robo Kocan "Tiene Duchy"
29 październik 2002
Prace jednego z najciekawszych słowackich fotografików - Robo Kocana zaprezentowane zostaną w Galerii Rząsy w Zakopanem.
0
Fotografie Leszka Mądzika
28 październik 2002
MFK. W Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zaprezentowane zostaną fotografie Leszka Mądzika - twórcy jednego z najsłynniejszych polskich teatrów awangardowych "Scena Plastyczna KUL".
0
Wampiry Arthura Schmidta
25 październik 2002
Warszawa. W czwartek, 23 października, odbył się wernisaż wystawy Arthura Schmidta "Kobiety -Wampiry".
0
Aleksander Ante "Woda"
25 październik 2002
MFK. W Krakowskim Centrum Kinowym Galeria ARS prezentowana będzie wystawa czarno-białych aktów Aleksandra Ante "Woda". Wernisaż w piątek, 24 października o godzinie 20.
0
Wystawa Freda Gijbelsa "Ludzie w Chińskiej Republice Ludowej"
24 październik 2002
MFK. Organizatorzy Miesiąca Fotografii w Krakowie oraz Galeria Olympia zapraszają na wystawę holenderskiego psychologa i fotografa Freda Gijbelsa "Ludzie w Chińskiej Republice Ludowej".
0
"Człowiek - z obu stron obiektywu. Fotografia i antropologia" - wystawa Grażyny Kubicy-Heller
24 październik 2002
MFK. W Muzeum Etnograficznym w Krakowie prezentowana jest wystawa Grażyny Kubicy-Heller, będąca efektem fascynacji fotografią i antropologią.
0
Fotografie Zbigniewa Reszki
23 październik 2002
MFK. W Galerii OKO KLUB prezentowana jest wystawa prac Zbigniewa Reszki "Fotografie". Ekspozycja odbywa się w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.
0