Informator - wystawy fotograficzne lipiec  2003
0
"Intymne zapatrzenie" Mirosławy Kiełkowskiej
2 lipiec 2003
W Katowicach rozpoczęła się wystawa fotografii kwiatów i ziół autorstwa Mirosławy Kiełkowskiej "Intymne zapatrzenie". Ekspozycję można oglądać do 25 lipca 2003.
0
Joanna Mrówka "Gdzieś w Indonezji"
1 lipiec 2003
Już dziś w Bibliotece Publicznej w Łaziskach rozpocznie się wystawa fotografii Joanny Mrówki "Gdzieś w Indonezji". Zbigniew Łagocki napisał o pracach: "...pozornie banalne zdarzenia, miejsca, przedmioty przeniesione na powierzchnię obrazu czyli fotografii urastają do rangi dzieła."
0
"Reality Check" w Bunkrze Sztuki
30 czerwiec 2003
Co się dzieje w brytyjskiej fotografii? Jakie są najnowsze trendy i kierunki rozwoju sztuk wizualnych na wyspie? W krakowskim Bunkrze Sztuki wkrótce rozpocznie się wystawa, która pokaże prace 16 artystów młodego pokolenia.
0
Nowy Jork Wojtka Wieteski - relacja z wystawy w CSW
27 czerwiec 2003
W Centrum Sztuki Współczesnej rozpoczęła się dziś trwająca do końca sierpnia wystawa fotografii Wojciecha Wieteski "NYC #2". Autor włożył w projekt niezwykle dużo pracy i należy przyznać, że w jej wyniku powstało kilka naprawdę dobrych zdjęć.
0
Bezdomna w Świnoujściu - relacja z wystawy
26 czerwiec 2003
W Świnoujściu trwa otwarta w miniony weekend wystawa Galerii Bezdomnej. Przedstawiamy fotograficzną relację oraz korespondencję Jakuba Winiarskiego i Piotra Miazgi .
0
Olympus System 4/3 - oficjalna premiera
24 czerwiec 2003
Wczoraj i dziś w Amsterdamie Olympus dokonał oficjalnej prezentacji pierwszej w historii systemowej lustrzanki cyfrowej z wymienną optyką, wraz z zestawem obiektywów i akcesoriów. Poświęcamy temu wydarzeniu całe dzisiejsze "wydanie" Fotopolis.
0
Nowy Jork w fotografiach Wojciecha Wieteski
20 czerwiec 2003
Już za tydzień, 27 czerwca w Centrum Sztuki Współczesnej otwarta zostanie wystawa fotografii niezwykle utalentowanego artysty - Wojciecha Wieteski "NYC #2".
0
Makrokosmos - podniebny taniec
16 czerwiec 2003
Na ogrodzeniu warszawskich Łazienek eksponowana jest nowa wystawa przedstawiająca dorobek fotografików pracujących przy filmie "Makrokosmos - podniebny taniec". Ekspozycja obejmuje 62 fotografie ptaków i ludzi szybujących razem z nimi.
0
Dyplomy 2003 katowickiego Studium Fotograficznego
0
Ludzie na zdjęciach Jacka Lidwina
12 czerwiec 2003
Dziś, 12 czerwca o godzinie 17.00 rozpocznie się w Katowicach wystawa fotografii Jacka Lidwina "Zdjęcia zrobione w Szopienicach, na których są ludzie".
0
Bezdomna - Świnoujście 21-28 czerwca 2003
11 czerwiec 2003
Już w sobotę, 21 czerwca rozpocznie się wystawa Galerii Bezdomnej w Świnoujściu. Ekspozycji będzie towarzyszyć program spotkań z fotografikami oraz warsztatów. Chętni będą mieli możliwość zostać na tygodniowych wakacjach na kempingu, po wniesieniu opłaty klimatycznej (2 zł.)
0
Kolory Utah w fotografiach Tadeusza Nałęcza-Mrozowskiego
10 czerwiec 2003
Od kilku dni w Galerii ProfiLabu w Warszawie można oglądać wystawę fotografii Tadeusza Nałęcza-Mrozowskiego "Kolory Amerykańskiego Zachodu". Zdjęcia powstały w stanie Utah, którego bezludne, pozbawione wody obszary pełne są inspirujących kanionów, skał i pustyń.
0
Otwarcie wystawy World Press Photo 2003 w Warszawie
9 czerwiec 2003
Dzisiaj, 9 czerwca 2003 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się otwarcie wystawy World Press Photo 2003. Prezentujemy relację z otwarcia oraz fragmenty rozmów z gośćmi konferencji prasowej: kustoszem wystawy, Markiem Prustem oraz jednym z laureatów konkursu, Tomaszem Gudzowatym.
0
Wystawa "Domu fotografii" w STREFA
5 czerwiec 2003
STREFA Juice&Art Gallery oraz Stowarzyszenie "Dom fotografii" zapraszają na zbiorową wystawę "Człowiek" - prace prezentuje duża grupa młodych i uznanych autorów. Sobotni wernisaż będzie inauguracją działalności Stowarzyszenia.
0
Informator - wystawy fotograficzne czerwiec 2003
5 czerwiec 2003
Prezentujemy informacje o czerwcowych wystawach fotograficznych w całej Polsce. Ważnymi wydarzeniami czerwca będą otwarcie wystawy World Press Photo 2003 oraz prezentacja zdjęć z filmu Makrokosmos. Ponadto 60 ekspozycji w całej Polsce.
0
"Fotoklimaty" - wystawa fotografii przyrodniczej
5 czerwiec 2003
W piątek, 6 czerwca, w krakowskiej "Galerii Centrum" odbędzie się wernisaż wystawy "Fotoklimaty". Jest to przegląd fotograficznego dorobku grupy kilkunastu osób, które po raz pierwszy spotkały się na internetowych listach dyskusyjnych poświęconych fotografii.
0
7. wystawa Galerii Bezdomnej w Świnoujściu
3 czerwiec 2003
W tym roku Galeria Bezdomna nabrała dużego rozpędu. Świeżo po łódzkiej wystawie, organizatorzy zapraszają na siódmą z kolei edycję Bezdomnej, tym razem do Świnoujścia 21-28 czerwca 2003.
0