Canon EOS R za darmo na 3 dni dla każdego. Startuje akcja “Wielki test systemu EOS R”

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Styczeń 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Zastanawiasz się nad przesiadką na bezlusterkowca? Przez najbliższe 3 miesiące będziesz miał możliwość przetestowania systemu EOS R za darmo. Dodatkowo możesz wygrać voucher o wartości 2000 zł.

Najnowsza akcja marketingowa Canona to doskonały sposób, by wreszcie samemu przekonać się o blaskach i cieniach systemu EOS R i sprawdzić czy tego typu aparat sprawdzi się w naszym sposobie pracy.

Do wyboru EOS R lub EOS RP w zestawie z obiektywem i adapterem

„Wielki Test Systemu EOS R” to akcja Canon, w ramach której każdy może zapisać się na bezpłatny 3-dniowy okres testowy najnowszego sprzętu Canon. Wystarczy zapisać się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej canon.pl/wielkitesteosr i wybrać zestaw złożony z aparatu EOS R lub EOS RP, jednego z dwóch obiektywów z serii RF oraz adaptera mocowania EF-EOS R.

Do wyboru mamy obiektywy RF 24-105 mm f/4L IS USM oraz RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM oraz adapter RF-EF, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić jak szkła EF zachowują się na bezlusterkowym body.

Sprzęt do testów będzie wypożyczany poprzez wybranych partnerów Canon: Cewe Fotojoker, Cyfrowe.pl, Fotoforma i Foto-Plus. Sprzęt będzie wydawany jedynie osobom, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie internetowej.

Zrób ciekawe zdjęcie i zgarnij voucher o wartości 2000 zł

Dodatkowo osoby, które przetestują system EOS R, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie wykonane podczas testów. Wystarczy, że dokonają zgłoszenia na stronie konkursowej. Do wygrania voucher do sklepu partnerskiego Canon o wartości 2000 PLN na zakup aparatu lub obiektywów z systemu EOS R.

Akcja trwa do 14 kwietnia 2020 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem canon.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Już za chwilę “superpełnia” Księżyca - ostatnia w tym roku, dlatego warto wykorzystać ją oczywiście fotograficznie, tym bardziej, że najbliższe dni to także ciekawe spotkania na niebie naszego...
25
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)