Canon EOS R za darmo na 3 dni dla każdego. Startuje akcja “Wielki test systemu EOS R”

17
Redakcja Fotopolis
9 Styczeń 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Zastanawiasz się nad przesiadką na bezlusterkowca? Przez najbliższe 3 miesiące będziesz miał możliwość przetestowania systemu EOS R za darmo. Dodatkowo możesz wygrać voucher o wartości 2000 zł.

Najnowsza akcja marketingowa Canona to doskonały sposób, by wreszcie samemu przekonać się o blaskach i cieniach systemu EOS R i sprawdzić czy tego typu aparat sprawdzi się w naszym sposobie pracy.

Do wyboru EOS R lub EOS RP w zestawie z obiektywem i adapterem

„Wielki Test Systemu EOS R” to akcja Canon, w ramach której każdy może zapisać się na bezpłatny 3-dniowy okres testowy najnowszego sprzętu Canon. Wystarczy zapisać się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej canon.pl/wielkitesteosr i wybrać zestaw złożony z aparatu EOS R lub EOS RP, jednego z dwóch obiektywów z serii RF oraz adaptera mocowania EF-EOS R.

Do wyboru mamy obiektywy RF 24-105 mm f/4L IS USM oraz RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM oraz adapter RF-EF, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić jak szkła EF zachowują się na bezlusterkowym body.

Sprzęt do testów będzie wypożyczany poprzez wybranych partnerów Canon: Cewe Fotojoker, Cyfrowe.pl, Fotoforma i Foto-Plus. Sprzęt będzie wydawany jedynie osobom, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie internetowej.

Zrób ciekawe zdjęcie i zgarnij voucher o wartości 2000 zł

Dodatkowo osoby, które przetestują system EOS R, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie wykonane podczas testów. Wystarczy, że dokonają zgłoszenia na stronie konkursowej. Do wygrania voucher do sklepu partnerskiego Canon o wartości 2000 PLN na zakup aparatu lub obiektywów z systemu EOS R.

Akcja trwa do 14 kwietnia 2020 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem canon.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym Jorku
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym...
Female In Focus to konkurs stworzony z myślą o promowaniu fotografii wykonywanej przez kobiety. Zdjęcia 20 najlepszych autorek będą przez miesiąc prezentowane na...
48
1
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Po wakacyjnym debiucie wystawy “Zamknięte” w Leica 6x7 Gallery, projekt fotografia i podróżnika Patryka Bułhaka trafia do Łodzi. Wernisaż już w czwartek o...
28
0
Poznaliśmy zwycięzców konkursu e-oko.pl. Oto zdjęcia, które wyrwą Was ze zgiełku codzienności
Poznaliśmy zwycięzców konkursu e-oko.pl. Oto zdjęcia, które wyrwą Was ze zgiełku codzienności
Poznaliśmy wyniki kolejnej odsłony konkursu, organizowanego przez sklep fotograficznego e-oko.pl. Tym razem miał on skłonić uczestników do wyrwania się z codziennego...
31
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)