Canon EOS R za darmo na 3 dni dla każdego. Startuje akcja “Wielki test systemu EOS R”

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Styczeń 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Zastanawiasz się nad przesiadką na bezlusterkowca? Przez najbliższe 3 miesiące będziesz miał możliwość przetestowania systemu EOS R za darmo. Dodatkowo możesz wygrać voucher o wartości 2000 zł.

Najnowsza akcja marketingowa Canona to doskonały sposób, by wreszcie samemu przekonać się o blaskach i cieniach systemu EOS R i sprawdzić czy tego typu aparat sprawdzi się w naszym sposobie pracy.

Do wyboru EOS R lub EOS RP w zestawie z obiektywem i adapterem

„Wielki Test Systemu EOS R” to akcja Canon, w ramach której każdy może zapisać się na bezpłatny 3-dniowy okres testowy najnowszego sprzętu Canon. Wystarczy zapisać się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej canon.pl/wielkitesteosr i wybrać zestaw złożony z aparatu EOS R lub EOS RP, jednego z dwóch obiektywów z serii RF oraz adaptera mocowania EF-EOS R.

Do wyboru mamy obiektywy RF 24-105 mm f/4L IS USM oraz RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM oraz adapter RF-EF, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić jak szkła EF zachowują się na bezlusterkowym body.

Sprzęt do testów będzie wypożyczany poprzez wybranych partnerów Canon: Cewe Fotojoker, Cyfrowe.pl, Fotoforma i Foto-Plus. Sprzęt będzie wydawany jedynie osobom, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie internetowej.

Zrób ciekawe zdjęcie i zgarnij voucher o wartości 2000 zł

Dodatkowo osoby, które przetestują system EOS R, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie wykonane podczas testów. Wystarczy, że dokonają zgłoszenia na stronie konkursowej. Do wygrania voucher do sklepu partnerskiego Canon o wartości 2000 PLN na zakup aparatu lub obiektywów z systemu EOS R.

Akcja trwa do 14 kwietnia 2020 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem canon.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)