Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Bezpłatne warsztaty astrofotografii na Dolnym Śląsku

0

Autor: Maciej Luśtyk

16 Sierpień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Już w najbliższą sobotę, w ramach festiwalu Wszystkie Przejawy Artyzmu organizowanego w Dusznikach-Zdroju odbędą się praktyczne warsztaty astrofotografii z Crisem Froesem. Wstęp wolny.

Festiwal Wszelkie Przejawy Artyzmu już od prawie 15 lat zamienia opuszczone przestrzenie budynków dolnośląskiego miasta Duszniki Zdrój w niekonwencjonalne galerie sztuki. Swoje miejsce znajduje tu muzyka, malarstwo, taniec, fotografia, teatr, animacja, film i rzeźba. Głównym założeniem organizatorów jest bowiem promowanie wolności twórczej.

fot. Cris Froese

Podczas tegorocznej edycji, która startuje już w najbliższy piątek, będzie można wziąć udział w warsztatach astrofotografii, które poprowadzi mieszkający w Dusznikach-Zdroju zawodowy fotograf, Cris Froese. Warsztaty odbędą się w schronisku na stoku Ptasiej Góry i są w zupełności bezpłatne. Konieczne jest jednak zabranie własnego statywu i sprzętu fotograficznego.

fot. Cris Froese

Kiedy i gdzie

Zajęcia odbędą się w sobotę 19 sierpnia 2017 roku, o godzinie 21:00, w schronisku PTTK “Pod Muflonem”, przy ul. Górskiej 14 w Dusznikach-Zdroju. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wszelkieprzejawyartyzmu.pl.

 

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Marka Irix ma przyjemność zaprosić na kolejny w tym roku fotograficzny spacer „Uchwyć ducha Świąt w obiektywie Irix”. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2020 (wtorek),...
0
0
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)