fotografowanie nocnego nieba

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografowanie nocnego nieba" w serwisie fotopolis.pl:
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Poznaliśmy finalistów konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019
Insight Investment Astronomy Photographer of the Year już po raz jedenasty przyznaje nagrody za najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Zobaczcie prace tegorocznych finalistów.
18 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Kurs Adobe Lightroom i fotografia nocnego nieba na grudniowych fotowarsztatach z Tokiną
Tokina i serwis fotowarsztaty.com kolejny raz zapraszają na weekendowy plener w Pieninach. Tym razem nacisk położony będzie na obróbkę i zarządzanie kolekcją zdjęć, ale nie zabraknie też okazji do stworzenia spektakularnych ujęć rozgwieżdżonego nieba.
16 Paź 2017
Maciej Luśtyk
1
Bezpłatne warsztaty astrofotografii na Dolnym Śląsku
Już w najbliższą sobotę, w ramach festiwalu Wszystkie Przejawy Artyzmu organizowanego w Dusznikach-Zdroju odbędą się praktyczne warsztaty astrofotografii z Crisem Froesem. Wstęp wolny.
16 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2017. Polak w finale.
Powoli dobiega końca tegoroczna edycja konkursu IAPY, który co roku wyłania najlepsze zdjęcie adeptów jednej z najtrudniejszych dziedzin fotografii - astrofotografii. W tym roku w finale znalazł się Polak, Maciej Zapiór. Zobaczcie galerię 30 najlepszych zdjęć.
1 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Astrofotografia dla początkujących. Ten wideoporadnik podpowie jak zacząć i robić to dobrze
Astrofotografia to jedna z najbardziej wymagających dziedzin fotografii krajobrazowej. I choć dobre rezultaty wymagają odpowiedniego przygotowania teoretycznego, sprzętowego i praktycznego to rozpoczęcie z nią przygody nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jak zacząć zdradza nowy poradnik Mango Street Lab.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Ile warte jest dobre zdjęcie nocnego nieba? Organizatorzy IAPY 2016 zwiększają główną nagrodę do 10 tys. funtów
Już niebawem rusza kolejna edycja znanego konkursu poświęconego astrofotografii, Insight Astronomy Photographer of the Year. Co ciekawe, na zwycięzcę czeka wyższa nagroda niż w prestiżowym plebiscycie World Press Photo. Organizatorzy 4-krotnie zwiększyli główną nagrodę, która obecnie wynosi 10 tys. funtów.
12 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0