Rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku przy zakupie Olympusa OM-D E-M5 Mark II

20 Paź 2016
Rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku przy zakupie Olympusa OM-D E-M5 Mark II

Producent wystartował z ofertą specjalną w ramach której osoby zainteresowane filmowaniem przy zakupie modelu OM-D E-M5 Mark II będą mogły otrzymać rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku Olympus LS-14 i LS-100.

Zaprezentowany w zeszłym roku Olympus OM-D E-M5 Mark II to narzędzie które zadowoli kreatywnych fotografów i filmowców, oferując najlepszy w swojej klasie system stabilizacji i możliwość rejestracji filmów Full HD z przepływnościa 77 Mb/s. Do tego system Olympusa to ponad 40 obiektywów na każdą okazję. Teraz wszyscy zainteresowani filmowaniem mogą skorzystać ze specjalnej oferty producenta, w ramach której przy zakupie modelu OM-D E-M5 Mark II otrzymają 20% rabatu na profesjonalne rejestratory dźwięku LS-14 i LS-100.

Olympus LS-14 oferuje trzy tryby pracy - szybki, manualny oraz tryb „Smart”, który analizuje dźwięk we wskazanym przedziale czasu, a następnie automatycznie wybiera optymalne ustawienia. Wyposażony w dwa mikrofony kierunkowe o paśmie częstotliwości 60-20000 Hz rejestruje przestrzenny dźwięk o dynamice aż do 130 dB SPL i jakości PCM (96 kHz/23 Bit). Do tego otrzymujemy trzeci, umieszczony centralnie mikrofon pozwalający na rejestrację naturalnych basów.

Olympus LS-14

LS-100 to z kolei flagowy model wśród rejestratorów dźwięku Olympusa, który producent reklamuje jako mobilne studio nagraniowe. Pozwala na obsługę ośmiu ścieżek i overdubbing, a dwa gniazda XLR z zasilaniem Phantom umożliwią podłączenie zewnętrznych mikrofonów i sprzętu muzycznego. Dwa niezależnie sterowane mikrofony kierunkowe poradzą sobie z dźwiękiem o natężeniu do 140 dB, a dźwięk zostanie zapisany w nieskompresowanym linearnym formacie PCM (96 kHz / 24 Bit).

Olympus LS-100

Poniżej znajdziecie listę sklepów biorących udział w promocji:

  • Beiks.pl
  • Cyfrowe.pl
  • Fotoforma.pl
  • Fotozakupy.pl
  • Notopstryk.pl
  • Proclub.pl

Więcej informacji znajdziecie pod adresem olympus.pl.

(źródło: materiały prasowe)

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8