Rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku przy zakupie Olympusa OM-D E-M5 Mark II

20 Paź 2016
Rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku przy zakupie Olympusa OM-D E-M5 Mark II

Producent wystartował z ofertą specjalną w ramach której osoby zainteresowane filmowaniem przy zakupie modelu OM-D E-M5 Mark II będą mogły otrzymać rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku Olympus LS-14 i LS-100.

Zaprezentowany w zeszłym roku Olympus OM-D E-M5 Mark II to narzędzie które zadowoli kreatywnych fotografów i filmowców, oferując najlepszy w swojej klasie system stabilizacji i możliwość rejestracji filmów Full HD z przepływnościa 77 Mb/s. Do tego system Olympusa to ponad 40 obiektywów na każdą okazję. Teraz wszyscy zainteresowani filmowaniem mogą skorzystać ze specjalnej oferty producenta, w ramach której przy zakupie modelu OM-D E-M5 Mark II otrzymają 20% rabatu na profesjonalne rejestratory dźwięku LS-14 i LS-100.

Olympus LS-14 oferuje trzy tryby pracy - szybki, manualny oraz tryb „Smart”, który analizuje dźwięk we wskazanym przedziale czasu, a następnie automatycznie wybiera optymalne ustawienia. Wyposażony w dwa mikrofony kierunkowe o paśmie częstotliwości 60-20000 Hz rejestruje przestrzenny dźwięk o dynamice aż do 130 dB SPL i jakości PCM (96 kHz/23 Bit). Do tego otrzymujemy trzeci, umieszczony centralnie mikrofon pozwalający na rejestrację naturalnych basów.

Olympus LS-14

LS-100 to z kolei flagowy model wśród rejestratorów dźwięku Olympusa, który producent reklamuje jako mobilne studio nagraniowe. Pozwala na obsługę ośmiu ścieżek i overdubbing, a dwa gniazda XLR z zasilaniem Phantom umożliwią podłączenie zewnętrznych mikrofonów i sprzętu muzycznego. Dwa niezależnie sterowane mikrofony kierunkowe poradzą sobie z dźwiękiem o natężeniu do 140 dB, a dźwięk zostanie zapisany w nieskompresowanym linearnym formacie PCM (96 kHz / 24 Bit).

Olympus LS-100

Poniżej znajdziecie listę sklepów biorących udział w promocji:

  • Beiks.pl
  • Cyfrowe.pl
  • Fotoforma.pl
  • Fotozakupy.pl
  • Notopstryk.pl
  • Proclub.pl

Więcej informacji znajdziecie pod adresem olympus.pl.

(źródło: materiały prasowe)

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4