Akcesoria do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II

Akcesoria do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II
W dodatkowej ofercie do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II dostępny będzie szereg akcesoriów, wśród których znalazła się między innymi obudowa do zdjęć podwodnych, grip z dodatkowym zasilaniem, celownik ramkowy i skórzane etui.
Wśród dodatkowych akcesoriów dostępnych do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II znajdziemy:
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Grip z zasilaniem HLD-8, który wydłuża czas pracy i może być używany zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Poprawia stabilność aparatu, szczególnie, kiedy stawiamy go na niepewnym podłożu.

Metalowy grip ECG-2, który poprawia chwyt aparatu, szczególnie przy korzystaniu z dużych teleobiektywów. Posiada wyjście słuchawkowe, oraz zapewnia szybki dostęp do baterii.

Kompaktowa elektroniczna lampa błyskowa FL-600R. Jest to lekka, klasyczna lampa błyskowa, z bezprzewodowa kontrolą i możliwością ustawień bezpośrednio na ekranie. Może służyć jako światło pomocnicze przy kręceniu filmów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Obudowa podwodna PT-EP13. Obudowa pozwala na nurkowanie z E-M5 na głębokość do 45 metrów, posiada dwa złącza optyczne.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Celownik ramkowy EE-1, który ułatwia kadrowanie w przypadku szybko poruszających się obiektów. Szczególnie użyteczny przy fotografowaniu oddalonych obiektów z wykorzystaniem teleobiektywu.

Wykonane z prawdziwej skóry pełne etui CS-46 FBC, zaprojektowane specjalne dla modelu E-M5 Mark II, stylowe etui, przykręcane do korpusu od dołu. Aby zrobić zdjęcie wystarczy podnieść przednią klapkę. Etui składa się z dwóch elementów: futerał na body i odczepiana przednia osłona, którą można zdjąć na stałe. Etui dostępne w kolorach czarnym i brązowym.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4