Akcesoria do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II

0
Maciej Luśtyk
5 Luty 2015
Artykuł na: 6-9 minut
W dodatkowej ofercie do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II dostępny będzie szereg akcesoriów, wśród których znalazła się między innymi obudowa do zdjęć podwodnych, grip z dodatkowym zasilaniem, celownik ramkowy i skórzane etui.
Wśród dodatkowych akcesoriów dostępnych do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II znajdziemy:
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Grip z zasilaniem HLD-8, który wydłuża czas pracy i może być używany zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Poprawia stabilność aparatu, szczególnie, kiedy stawiamy go na niepewnym podłożu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Metalowy grip ECG-2, który poprawia chwyt aparatu, szczególnie przy korzystaniu z dużych teleobiektywów. Posiada wyjście słuchawkowe, oraz zapewnia szybki dostęp do baterii.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Kompaktowa elektroniczna lampa błyskowa FL-600R. Jest to lekka, klasyczna lampa błyskowa, z bezprzewodowa kontrolą i możliwością ustawień bezpośrednio na ekranie. Może służyć jako światło pomocnicze przy kręceniu filmów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Obudowa podwodna PT-EP13. Obudowa pozwala na nurkowanie z E-M5 na głębokość do 45 metrów, posiada dwa złącza optyczne.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Celownik ramkowy EE-1, który ułatwia kadrowanie w przypadku szybko poruszających się obiektów. Szczególnie użyteczny przy fotografowaniu oddalonych obiektów z wykorzystaniem teleobiektywu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Wykonane z prawdziwej skóry pełne etui CS-46 FBC, zaprojektowane specjalne dla modelu E-M5 Mark II, stylowe etui, przykręcane do korpusu od dołu. Aby zrobić zdjęcie wystarczy podnieść przednią klapkę. Etui składa się z dwóch elementów: futerał na body i odczepiana przednia osłona, którą można zdjąć na stałe. Etui dostępne w kolorach czarnym i brązowym.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły