Akcesoria do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II

Akcesoria do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II
W dodatkowej ofercie do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II dostępny będzie szereg akcesoriów, wśród których znalazła się między innymi obudowa do zdjęć podwodnych, grip z dodatkowym zasilaniem, celownik ramkowy i skórzane etui.
Wśród dodatkowych akcesoriów dostępnych do aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II znajdziemy:
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Grip z zasilaniem HLD-8, który wydłuża czas pracy i może być używany zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Poprawia stabilność aparatu, szczególnie, kiedy stawiamy go na niepewnym podłożu.

Metalowy grip ECG-2, który poprawia chwyt aparatu, szczególnie przy korzystaniu z dużych teleobiektywów. Posiada wyjście słuchawkowe, oraz zapewnia szybki dostęp do baterii.

Kompaktowa elektroniczna lampa błyskowa FL-600R. Jest to lekka, klasyczna lampa błyskowa, z bezprzewodowa kontrolą i możliwością ustawień bezpośrednio na ekranie. Może służyć jako światło pomocnicze przy kręceniu filmów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Obudowa podwodna PT-EP13. Obudowa pozwala na nurkowanie z E-M5 na głębokość do 45 metrów, posiada dwa złącza optyczne.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Celownik ramkowy EE-1, który ułatwia kadrowanie w przypadku szybko poruszających się obiektów. Szczególnie użyteczny przy fotografowaniu oddalonych obiektów z wykorzystaniem teleobiektywu.

Wykonane z prawdziwej skóry pełne etui CS-46 FBC, zaprojektowane specjalne dla modelu E-M5 Mark II, stylowe etui, przykręcane do korpusu od dołu. Aby zrobić zdjęcie wystarczy podnieść przednią klapkę. Etui składa się z dwóch elementów: futerał na body i odczepiana przednia osłona, którą można zdjąć na stałe. Etui dostępne w kolorach czarnym i brązowym.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8