Plebiscyt fotopolis.pl 2013, a nowe modele aparatów

0
Michał Sułkiewicz
31 Październik 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Dostajemy od czytelników pytania na temat najnowszych premier fotograficznych, na które nie można głosować w naszym plebiscycie. Wyjaśniamy sytuację.
Od początku istnienia Plebiscyt fotopolis.pl na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne jest uruchamiany 6 października na urodziny fotopolis.pl. Zadarzało się, że już po ogłoszeniu plebiscytu pojawiały się pojedyncze modele aparatów nieuwzględnione w nominacjach. Trafiały one do ankiety w następnym roku. Przez dziewięć edycji plebiscytu nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, żeby na rynku pojawiło się tak wiele nowych premier, które nie tylko mają szansę znaleźć się w sklepach do świąt, ale także w większości będą przez nas przetestowane. Wśród modeli, o których mowa są tak ważne premiery jak Sony A7/A7R, Panasonic LUMIX GM1, Nikon D610 czy Pentax K-3.

Informujemy wszystkie osoby, które chcą głosować na wymienione wyżej aparaty oraz na inne premiery, które zostały zaprezentowane po 6 października 2013 roku, że te modele wezmą udział w plebiscycie w roku 2014. W tym momencie formularz plebiscytowy wypełniło już ponad 4000 osób, więc nie możemy zmieniać jego treści. Byłoby to niesprawiedliwe dla produktów, na które już zostały oddane głosy. W przyszłym roku odbędą się targi Photokina, więc sytuacja z terminami premier powinna wrócić do normy.

Ci, którzy jeszcze nie głosowali w plebiscycie, mogą to zrobić klikając tutaj. Głosowanie trwa do 1 grudnia 2013. Zachęcamy też do wypełnienia ankiety czytelników, która pomoże nam rozwijać fotopolis.pl według Waszych potrzeb.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Po raz kolejny do prestiżowej branżowej nagrody w kategorii Sztuk Wizualnych nominowany jest fotograf. W tym roku o laur powalczy Weronika Gęsicka.
19
3
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Dziś układy wytrenowane w oparciu o sieci neuronowe są podstawą większości nowych technologii. Dlaczego więc tak powolnie wkraczają one na rynek aparatów...
12
6
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)