Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku i ankieta czytelników

0
Michał Sułkiewicz
7 Październik 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Jak zawsze z okazji urodzin fotopolis.pl zapraszamy Was do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku. Czekamy też na Wasze opinie w ankiecie czytelników 2013.
Już po raz 9. zapraszamy Was do wyboru najlepszych produktów i wydarzeń fotograficznych roku. W zeszłej edycji zostało oddanych ponad 8000 głosów, co czyni nasz plebiscyt największym głosowaniem w tych kategoriach w Polsce. Naszym zdaniem jest to też najbardziej wiarygodny ranking, gdyż wierzymy, że nasi stali czytelnicy naprawdę znają się na fotografii i na sprzęcie fotograficznym. Co więcej, nie głosujecie dla nagród, ale po to, żeby nagrodzić jakość tegorocznych produktów i wydarzeń fotograficznych.

Tradycyjnie głosujemy w kilku kategoriach:
 1. Aparat Systemowy roku 2013 - obejmującej lustrzanki i aparaty dalmierzowe
 2. Bezlusterkowiec roku 2013 - obejmującej aparaty systemowe bez lustra z wyłączeniem dalmierzowców
 3. Aparat kompaktowy roku 2013 - obejmującej nominowane aparaty kompaktowe
 4. Obiektyw Roku 2013 - zwierającej nominowaną optykę
 5. Smartfon roku 2013 - czyli nominowane fotograficzne telefony
 6. Akcesorium roku 2013 - nominowane oprogramowanie i urządzenia towarzyszące fotografom
 7. Innowacja roku 2013 - nominowane nowatorskie produkty i technologie
 8. Wydarzenie artystyczne roku 2013 - nominowane artystyczne wydarzenia fotograficzne
 9. Nowością w tym roku jest kategoria Smartfony. Postanowiliśmy, że już najwyższy czas, żeby docenić starania producentów telefonów, aby smartfony robiły coraz lepsze zdjęcia. Kolejność produktów w poszczególnych kategoriach jest przypadkowa. Zależy nam, aby Wasze głosy były przemyślane, więc jeżeli nie czujecie się mocni w jakiejś kategorii, można wybrać opcję Nie głosuję w tej kategorii. Plebiscyt będzie się Wam wyświetlał podczas odwiedzania fotopolis.pl, ale można do niego dostać się bezpośrednio klikając tutaj. Głosowanie trwa do 1 grudnia 2013.

  Po wypełnieniu formularza plebiscytu zachęcamy również do wypełnienia ankiety czytelników, dzięki której możemy stale dostosowywać fotopolis.pl do Waszych potrzeb, a także lepiej Was poznać. Wśród osób, które wypełnią ankietę rozlosujemy upominki w postaci koszulek fotopolis.pl i książek wydawnictwa Galaktyka.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Po raz kolejny do prestiżowej branżowej nagrody w kategorii Sztuk Wizualnych nominowany jest fotograf. W tym roku o laur powalczy Weronika Gęsicka.
19
3
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Dziś układy wytrenowane w oparciu o sieci neuronowe są podstawą większości nowych technologii. Dlaczego więc tak powolnie wkraczają one na rynek aparatów...
12
6
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)