Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta 2013 - ostatni tydzień głosowania

0

Autor: Michał Sułkiewicz

25 Listopad 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Już tylko ten tydzień możecie oddawać swoje głosy w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku oraz w ankiecie czytelników fotopolis.pl. Każdy głos może zdecydować, kto dostanie najważniejsze nagrody w branży przyznawane przez konsumentów.

Jeszcze tylko do 1 grudnia przyjmujemy głosy w ankiecie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku. A więc macie już tylko tydzień, żeby zdecydować, do kogo trafią tegoroczne statuetki. Od 6 października, dnia urodzin fotopolis.pl, czytelnikom wyświetla się formularz plebiscytu. Za głosowanie nie ma nagród - zależy nam na przemyślanych głosach pasjonatów fotografii i ludzi z branży popartych wiedzą i przekonaniami, a nie na naganianiu "łowców nagród". Dlatego też, jeżeli macie pojęcie o sprzęcie fotograficznym i fotografii, a jeszcze nie wypełniliście formularza, czekamy na Wasz głos. Decydujecie o najważniejszych w Polsce nagrodach w branży nadawanych przez konsumentów - to nie jest zabawa. Aby wyświetlić formularz, należy kliknąć tutaj.

Jednocześnie zapraszamy do wypełnienia ankiety czytelników, którą można wyświetlić tuż po głosowaniu. Dzięki niej poznajemy Was lepiej i możemy bardziej dostosować treści fotopolis.pl do Waszych potrzeb. Jeżeli chcecie wypełnić ankietę teraz, wystarczy kliknąć tutaj. Wśród wypełniających ankietę rozlosujemy upominki fotopolis.pl i książki wydawnictwa Galaktyka.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)