Plebiscyt "Radiowego Domu Kultury"

W corocznym plebiscycie "Radiowego Domu Kultury" Trójki możecie głosować na książki "IS (not)" kolektywu Sputnik Photos i "Kronikarki" Zofii Chomętowskiej i Marii Chrząszczowej (kategoria "Książka roku") oraz na Miesiąc Fotografii w Krakowie (kategoria "Wydarzenie roku"). Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!
Ruszył coroczny plebiscyt "Radiowego Domu Kultury" - audycji Trzeciego Programu Polskiego Radia.

W kategorii "Książka roku" nominowane są dwie książki, o których pisaliśmy: opowiadający o Islandii album "IS (not)" kolektywu Sputnik Photos oraz album "Kronikarki" z fotografiami Zofii Chomętowskiej i Marii Chrząszczowej, wydany przez Archeologię Fotografii.

W kategorii "Wydarzenie roku" o zwycięstwo walczy Miesiąc Fotografii w Krakowie, który został przez Was wybrany wydarzeniem artystycznym roku 2011 w naszym plebiscycie.

Swój głos można oddać za pośrednictwem strony: www.polskieradio.pl.

Gorąco zachęcamy do głosowania na książki i festiwal!
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8