Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Miesiąc Fotografii w Krakowie walczy o tytuł "Wydarzenie roku 2010" RDK

0

Autor: Marcin Grabowiecki

23 Grudzień 2010
Artykuł na: 4-5 minut
Tylko do 25 grudnia do godz. 12:00 możecie głosować na Miesiąc Fotografii w Krakowie w plebiscycie Radiowego Domu Kultury Trójki. Krakowski festiwal już po raz trzeci walczy o tytuł "Wydarzenie roku", podczas ubiegłej edycji zdobył w tej kategorii drugie miejsce!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że impreza, którą wybraliście na "Wydarzenie artystyczne roku 2010" w naszym plebiscycie walczy teraz o tytuł "Wydarzenie roku 2010" w konkursie Radiowego Domu Kultury Programu Trzeciego Polskiego Radia. To jedyne wydarzenie z dziedziny fotografii w gronie nominowanych. Krakowski festiwal konkuruje m.in. z Open'er Festival, Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Era Nowe Horyzonty i Ars Cameralis.

Mamy nadzieję, że wybierzecie Miesiąc Fotografii w Krakowie również w tym konkursie. Swój głos można oddać za pośrednictwem strony: www2.polskieradio.pl/trojka/rdk.

W zeszłym roku MFK 2009 uplasował się na drugim miejscu, tuż za Opener'em. Liczymy na to, że w tym roku nie będzie gorzej!

Finał plebiscytu w specjalnym świątecznym wydaniu Radiowego Domu Kultury - 25 grudnia o godz. 13:00 na antenie Trójki

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły