Miesiąc Fotografii w Krakowie walczy o tytuł "Wydarzenie roku 2010" RDK

Tylko do 25 grudnia do godz. 12:00 możecie głosować na Miesiąc Fotografii w Krakowie w plebiscycie Radiowego Domu Kultury Trójki. Krakowski festiwal już po raz trzeci walczy o tytuł "Wydarzenie roku", podczas ubiegłej edycji zdobył w tej kategorii drugie miejsce!
Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że impreza, którą wybraliście na "Wydarzenie artystyczne roku 2010" w naszym plebiscycie walczy teraz o tytuł "Wydarzenie roku 2010" w konkursie Radiowego Domu Kultury Programu Trzeciego Polskiego Radia. To jedyne wydarzenie z dziedziny fotografii w gronie nominowanych. Krakowski festiwal konkuruje m.in. z Open'er Festival, Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Era Nowe Horyzonty i Ars Cameralis.

Mamy nadzieję, że wybierzecie Miesiąc Fotografii w Krakowie również w tym konkursie. Swój głos można oddać za pośrednictwem strony: www2.polskieradio.pl/trojka/rdk.

W zeszłym roku MFK 2009 uplasował się na drugim miejscu, tuż za Opener'em. Liczymy na to, że w tym roku nie będzie gorzej!

Finał plebiscytu w specjalnym świątecznym wydaniu Radiowego Domu Kultury - 25 grudnia o godz. 13:00 na antenie Trójki.
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1