Rusza promocja Cashback Sony - aparaty, obiektywy i akcesoria ze zwrotem aż do 2500 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Maj 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Firma Sony powraca z kolejną akcją Cashback, obejmującą aparaty fotograficzne, obiektywy, mikrofony i akcesoria. Tym razem promocja pozwala uzyskać nawet 2500 zł zwrotu za zakupione produkty.

Materiał partnera

Japoński producent cieszy się od lat wysoką renomą w branży fotograficznej i filmowej. Trudno dziwić się twórcom, którzy przywiązali się do marki oferującej sprzęt łączący komfort pracy oraz najwyższą jakość rejestrowanego obrazu, filmu i dźwięku. Zaś tych, którzy dopiero zastanawiają się nad przejściem na aparaty Sony, z pewnością zainteresuje hojny Cashback przygotowany przez markę. Ponad 50 flagowych produktów, sprawdzonych przez zawodowców z całego świata, najnowsze rozwiązania technologiczne i urządzenia powszechnie znane z niezawodności, będą dostępne w superofercie, pozwalającej uzyskać od 300 do aż 2500 zł zwrotu po zakupie.

Bezlusterkowe aparaty Sony Alpha

Wśród produktów objętych promocją znajduje się m.in. pełnoklatkowy aparat hybrydowy Alpha 7 IV, doceniany przez profesjonalistów na całym świecie, łączący precyzję działania z możliwością szybkiego przesyłania zdjęć i filmów przez internet oraz na kompaktowy Alpha 7 C, którego niewielkie wymiary plasują go w gronie najmniejszych i najlżejszych aparatów pełnoklatkowych na świecie.

Mikrofony i adaptery do rejestracji dźwięku

Widać wyraźnie kierunek, w którym zmierza firma Sony. Oferta marki koncentruje się obecnie w dużej mierze na sprawnych, wydajnych narzędziach do tworzenia profesjonalnych treści wideo, które doskonale sprawdzą się w nowych mediach.

Zwrot w stronę vlogowania i kręcenia filmów pokazuje także włączenie w obręb promocji mikrofonów kierunkowych ECM-B1M oraz ECM-B10 wyróżniających się na tle konkurencji cyfrowym złączem, zapewniającym mniejsze straty jakości rejestrowanego dźwięku w ramach bezpośredniej transmisji cyfrowej po złączu MI-Shoe.

Na liście wyróżnionych produktów znalazł się również adapter do mikrofonu XLR, pozwalający w pełni wykorzystać możliwości rejestracji obrazu i dźwięku.

Wymienna optyka z zachwycającym efektem bokeh

Nie można nie zwrócić uwagi również na obiektywy. Słynąca z kinowej jakości obrazu optyka marki Sony, zapewniająca pełną kompatybilność i bezproblemową współpracę z korpusami serii Alpha, również znalazła się na liście wyróżnionych promocją produktów. Warto szczególnie przyjrzeć się obiektywowi FE 20–70 mm F4 G, który w lekkiej, wygodnej w użyciu formie zamyka wszechstronne szkła 20-70 mm, a przysłona f/4 oferuje możliwość tworzenia jasnych, prawdziwie filmowych kadrów.

Produkty Sony wyróżniają się zaawansowaną technologicznie stabilizacją ostrzenia, wysokim poziomem kompensacji aberracji chromatycznej i sferycznej, a także szybkością i niezwykle wysoką wydajnością, przydatną podczas fotografowania ruchomych obiektów. Jednocześnie przecierają szlak ku nowym standardom zmiennoogniskowych obiektywów, łącząc uniwersalność i komfort użytkowania. Seria G Master obejmuje również doskonałe obiektywy stałoogniskowe.

Wśród objętych Cashbackiem znalazły się FE 35 mm F1.4 GM, odznaczający się niewielką wagą i zaskakująco małymi wymiarami, nagradzany FE 50 mm F1.2 GM, oferujący tworzenie zachwycających obrazów w szerszym zakresie warunków oświetleniowych za sprawą przysłony f/1.2 oraz idealnie sprawdzający się do zdjęć portretowych FE 85 mm F1.4 GM.

Jak otrzymać cashback?

Z takiej promocji naprawdę warto skorzystać. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy planowali uzupełnić swój fotograficzny arsenał. Aby wziąć udział w akcji, należy kupić produkty objęte promocją u autoryzowanych dealerów Sony, w okresie od 01.05 do 31.07.2023 i zarejestrować je na stronie www.sony.pl/cashback do 31.08.2023, korzystając z formularza on-line. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny tutaj: www.sony.pl/cashback.

Lista wszystkich produktów objętych promocją:

Lista dealerów Sony biorących udział w promocji:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 prezentuje swoją najnowsza flagową kamerkę sferyczną. Insta360 X4 rejestruje wideo 360° w rozdzielczości 8K i standardowe wideo 2D w 4K. Oferuje też o 50% bardziej wydajną...
6
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu budżetowych kamer
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu...
Blackmagic prezentuje PYXIS 6K - jedną z najbardziej wszechstronnych i przystępnych cenowo pełnoklatkowych kamer na rynku.
10
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI prezentuje drugą generację drona typu cinewhoop. Model Avata 2 lepsze ma praktycznie wszystko, a do tego poprawia największe niedociągnięcia poprzednika, jak ograniczone możliwości...
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)