Wypożycz za darmo EOS-a R3, R5, R6 i obiektywy RF - rusza wielki test systemu EOS R

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Marzec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Canon po raz kolejny rusza z akcją darmowych testów systemu R. Do końca sierpnia możecie wypożyczyć bezpłatnie na 2 dni jeden z trzech bezlusterkowców i ośmiu obiektywów producenta. Można też wygrać voucher o wartości 5000 zł.

Już po raz drugi Canon umożliwia darmowe przetestowanie swojego sprzętu dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Do wyboru będą trzy korpusy z serii EOS R - R3, R5 oraz R6. Każdy z powyższych korpusów oraz wybrane obiektywy RF będą dostępne do bezpłatnego wypożyczenia od 7 marca aż do końca sierpnia. Dodatkowo, uczestnicy testu będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher o wartości 5000 zł na sprzęt marki.

Akcja skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, ale także do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią i pragną przetestować możliwości serii EOS R. W zależności od potrzeb użytkownika - pracy w studio lub w terenie, w różnych warunkach oświetleniowych - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Testy organizowane są wraz z partnerami marki - sklepami Fotoforma.pl oraz Cyfrowe.pl

Minimum formalności

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest zapisanie się na dedykowanej stronie oraz uiszczenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 zł. Dodatkowo przy wypożyczeniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 procent wartości sprzętu. Zarówno opłata rezerwacyjna jak i kaucja są w całości zwracane po zakończeniu wypożyczenia oraz odesłaniu wybranego korpusu wraz z obiektywem.

Atrakcyjna nagroda

Każda osoba biorąca udział w programie wypożyczeń będzie mogła wziąć udział w konkursie. Nagrodą główną jest voucher o wartości 5000 zł do wykorzystania na sprzęt marki Canon. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się zdjęciem wykonanym przez aparat z serii EOS R i odpowiedzieć na jedno pytanie.

Jak wziąć udział w testach?

Wszelkie szczegóły, w tym możliwość zapisu, lista urządzeń możliwych do wypożyczenia oraz regulamin akcji i konkursu dostępne są na stronie: canon.pl/wielkitestEOSR.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon Z30 - kompaktowy bezlusterkowiec dla vlogerów i początkujących twórców
Nikon Z30 - kompaktowy bezlusterkowiec dla vlogerów i początkujących twórców
Nikon Z30 ma być idealną propozycją na pierwszy aparat po przesiadce ze smartfona. Kompaktowe body, niezła specyfikacja i konstrukcja przystosowana do filmowania to...
22
Sony A1 otrzymuje kluczowe usprawnienie
Sony A1 otrzymuje kluczowe usprawnienie
Po 1,5 roku od premiery flagowy model Sony otrzymuje nowy firmware wprowadzający funkcję, jakiej aparatowi brakowało najbardziej.
7
Najdroższy aparat świata - prototypowa Leica Oskara Barnacka sprzedana za 15 mln dolarów
Najdroższy aparat świata - prototypowa Leica Oskara Barnacka sprzedana za 15 mln dolarów
Na niedawnej aukcji, aparat Leica z prototypowej linii 0-series został wylicytowany za niebotyczną kwotę 15 mln dolarów, stając się najdrożej sprzedanym aparatem w...
9
Powiązane artykuły