wypożyczalnia

Wszystkie artykuły z tagiem: "wypożyczalnia" w serwisie fotopolis.pl:
72 godziny z Fujifilm GFX 50R za jedyne 200 zł
Fujifilm ogłasza wyjątkową akcję skierowaną do zainteresowanych testem najnowszego średnioformatowego modelu GFX 50R. Od poniedziałku 21 stycznia do 15 marca będzie można wypożyczyć aparat z obiektywem Fujinon serii GF na 3 doby za jedyne 200 zł.
18 Sty 2019
Promocja
1
Proclub otwiera sklep w Krakowie
Profesjonalny sklep foto i video Proclub rozszerza swoją działalność. Nowa placówka, mieszcząca sklep, wypożyczalnię sprzętu i serwis fotograficzny właśnie otworzyła się w Krakowie.
12 Cze 2017
Maciej Luśtyk
2
“Zawodowiec do wynajęcia” - wypróbuj aparat Sony A7 przed zakupem
Sony startuje z usługą, w ramach której wszyscy chętni będą mogli przed ewentualnym zakupem wypróbować aparat Sony A7. Sprzęt wypożyczyć można za pośrednictwem wypożyczalni Sony Centre w 7 miastach Polski.
22 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Share Grid - wypożyczanie sprzętu między fotografami
Kilka lat temu popularne stały się serwisy typu AirBnB i Blablacar umożliwiające korzystanie z usług hotelarskich lub transportowych bez pośredników. Formuła okazała się na tyle skuteczna, że co i rusz pojawiają się próby przeszczepienia jej na inne rynki. Naszą uwagę przykuła nowa platforma umożliwiająca wypożyczanie sprzętu między fotografami.
10 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Wypożyczalnia Sigma ProCentrum w gdańskim sklepie Cyfrowe.pl
Gdański stacjonarny sklep Cyfrowe.pl dołączył do sieci wypożyczalni Sigma ProCentrum. Na terenie sklepu znalazła się przestrzeń przeznaczona na produkty marki Sigma, którym można się dokładnie przyjrzeć, wypróbować, wypożyczyć, a następnie kupić najbardziej odpowiadający model.
30 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0
Wypożyczalnie aparatów i obiektywów Fujifilm
Polski oddział koncernu Fujifilm uruchomił wypożyczalnie aparatów i obiektywów. Na początku taka usługa będzie dostępna w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, ale już w maju mają wystarować punkty w kolejnych miastach.
15 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0