Rusza Fotoforma Care - nowy program sprzętu zastępczego na czas serwisu

Autor: Redakcja Fotopolis

6 Marzec 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Sklep Fotoforma uruchamia usługę, dzięki której na czas serwisowania produktu objętego programem dostaniemy sprzęt zastępczy. Co ważne, programem Fotoforma Care można objąć sprzęt niezależnie od tego, gdzie został zakupiony. Ważne by pochodził z autoryzowanej sieci dystrybucji.

Materiał partnera

Fotoforma rusza z nową usługą, która zapewnia użytkownikom sprzęt zastępczy na czas serwisu. Do programu Fotoforma Care można przystąpić zarówno w momencie zakupu nowego sprzętu, jak i do 12 miesięcy po zakupie. Co istotne, sprzęt nie musi być kupiony w sklepie Fotoforma, ale musi być oryginalny i pochodzić z polskiej dystrybucji.

„Jestem dumny z ogłoszenia programu Fotoforma Care, naszego nowego programu sprzętu zastępczego na czas serwisu. Program ten został stworzony z myślą o zapewnieniu naszym klientom ciągłości pracy i minimalizacji przestojów w przypadku awarii sprzętu. Fotoforma Care zapewnia szybką i bezproblemową wymianę, szeroki wybór sprzętu, dedykowanego opiekuna, oraz bezpłatną wysyłkę. To idealne rozwiązanie dla każdego: od profesjonalnych twórców, którzy zarabiają sprzętem, po pasjonatów, hobbystów fotografii i wideo. Jesteśmy przekonani, że Fotoforma Care jest najlepszym programem sprzętu zastępczego na rynku i pierwszym w naszej branży” – mówi Michał Tobiasz, CEO Fotoforma.

Fotoforma Care to unikalny program na polskim rynku

Programy sprzętu zastępczego na czas serwisu nie są niczym nowym. Wręcz przeciwnie — cieszą się popularnością, ale są oferowane głównie przez największe sieci sklepów oferujących laptopy i smartfony. W branży foto i wideo, żaden sklep w Polsce do tej pory nie oferował takiego rozwiązania. Fotoforma Care to kolejny krok w rozwoju sklepu fotoforma.pl, który udowadnia, że jest profesjonalnym partnerem, myślącym o kompleksowej opiece swoich klientów. Także po zakupie wymarzonego sprzętu. Fotoforma Care zapewnia spokój ducha, wiedząc, że masz zapewnioną pomoc w przypadku awarii.

Jak działa Fotoforma Care?

Dla konkretnego aparatu czy obiektywu wykupujemy jeden z pakietów Fotoforma Care: brązowy, srebrny, złoty lub platynowy. Cena takiego pakietu jest uzależniona od okresu trwania ochrony (12 lub 24 miesiące) i czasu wypożyczenia/naprawy.

W przypadku uszkodzenia sprzętu należy zgłosić go do biura Fotoforma, a po weryfikacji sklep wyśle na swój koszt egzemplarz zastępczy. Po naprawie sprzęt zastępczy należy zwrócić na własny koszt.

Jeśli czas naprawy okaże się dłuży niż wykupiony wcześniej pakiet, można wypożyczenie przedłużyć z 15-30% zniżką.

W ramach programu Fotoforma Care dostępne są cztery pakiety:

  • brązowy (5 dni)
  • srebrny (10 dni)
  • złoty (15 dni)
  • platynowy (20 dni)

Każdy z nich można kupić na 12 lub 24 miesiące. W zależności od wybranego pakietu dostajemy także zniżkę na ew. przedłużenie wypożyczenia, odpowiednio 15, 20, 25 i 30% od ceny wypożyczenia sprzętu zastępczego zgodnie z cennikiem wypożyczalni rent.fotoforma.pl.

Ile to kosztuje Fotoforma Care?

Koszt Fotoforma Care jest uzależniony od wybranego modelu aparatu lub obiektywu oraz pakietu na jaki się zdecydujemy.

Przykładowo, zastępczy Canon EOS R5 kosztuje od 800 zł w pakiecie brązowym na okres 12 miesięcy do 3600 zł w opcji platynowej (24 miesiące). Natomiast cena zastępczego Sony A1 wyniesie odpowiednio od 1400 zł do 6300 zł.

Aktualnie w ofercie programu znajdują się aparaty i obiektywy marek: Sony, Canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm, OM System, Blackmagic, Tamron i Sigma. Oferta ma być z czasem powiększana.

Cennik i szczegóły oferty wraz z regulaminem można znaleźć na stronie fotoforma.pl/fotoforma-care

Skorzystaj z promocji na start programu Fotoforma Care!

Przy zakupie wybranych produktów zyskaj voucher do 3000 zł na zakup Fotoforma Care. Szczegóły na stronie fotoforma.pl/przy-zakupie-wybranych-produktow-zyskaj-voucher-do-3000-zl-na-zakup-fotoforma-care

Dodatkowo w sklepie Fotoforma.pl obowiązuje system wygodnych rat 20 x 0% na cały asortyment.

Zapraszamy do zakupów online na Fotoforma.pl lub w jednym ze sklepów stacjonarnych!

Kontakt:

 

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Niedawne zmiany regulaminu usług Adobe spotkały się z ostrą krytyką użytkowników. Pod naporem złego PR-u, producent wycofuje się z nich rakiem i obiecuje wiekszą przejrzystość. To...
7
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Dystrybutor marek Irix, Quadralite, Godox, Hoya oraz Tokina zaprasza na drugą edycję Festiwalu Fotoforma. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty, możliwość przetestowania sprzętu...
1
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
16
Powiązane artykuły