Grip do Sony RX100 inspirowany aparatem Hasselblad Stellar

Autor: Maciej Luśtyk

10 Kwiecień 2015
Artykuł na: minutę
W ofercie marki Fotodiox pojawił się drewniany grip przeznaczony dla użytkowników Sony RX100, który upodabniać ma je do aparatów Hasselblad Stellar. Widać dziwaczny design ma większe wzięcie niż myśleliśmy.

Dla osób nie w temacie przypominamy że aparaty Hasselblad Stellar są efektem “inspiracji” projektantów Hasselblada modelem Sony RX100 II. Użyliśmy cudzysłowia, gdyż jest to dokładnie ten sam aparat tyle, że wzbogacony o wymyślny z grip. Wymyślna jest też jego cena - dwa razy wyższa niż w przypadku modeli sygnowanego logiem Sony.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu ubolewały nad tym że posiadany przez nich aparat Sony nie przypomina wyglądem wspomnianego wyżej Stellara mamy dobrą wiadomość. Firma Fotodiox zaprezentowała specjalny grip, który sprawi, że aparaty z serii RX100 zyskają wygląd Hasselblada za niecałe 60 dolarów.

W odróżnieniu od gripów oferowanych w modelu Hasselblad Stellar, grip do Sony RX100 oferowany jest tylko w wersji z drewna drzewa wiśniowego. Grip umożliwia dostęp do slotu karty pamięci i akumulatora.

Więcej informacji o produkcie znajdziemy na stronie fotodioxpro.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)