Grip do Sony RX100 inspirowany aparatem Hasselblad Stellar

0
Maciej Luśtyk
10 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie marki Fotodiox pojawił się drewniany grip przeznaczony dla użytkowników Sony RX100, który upodabniać ma je do aparatów Hasselblad Stellar. Widać dziwaczny design ma większe wzięcie niż myśleliśmy.
Dla osób nie w temacie przypominamy że aparaty Hasselblad Stellar są efektem “inspiracji” projektantów Hasselblada modelem Sony RX100 II. Użyliśmy cudzysłowia, gdyż jest to dokładnie ten sam aparat tyle, że wzbogacony o wymyślny z grip. Wymyślna jest też jego cena - dwa razy wyższa niż w przypadku modeli sygnowanego logiem Sony.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu ubolewały nad tym że posiadany przez nich aparat Sony nie przypomina wyglądem wspomnianego wyżej Stellara mamy dobrą wiadomość. Firma Fotodiox zaprezentowała specjalny grip, który sprawi, że aparaty z serii RX100 zyskają wygląd Hasselblada za niecałe 60 dolarów.

W odróżnieniu od gripów oferowanych w modelu Hasselblad Stellar, grip do Sony RX100 oferowany jest tylko w wersji z drewna drzewa wiśniowego. Grip umożliwia dostęp do slotu karty pamięci i akumulatora.

Więcej informacji o produkcie znajdziemy na stronie fotodioxpro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
1
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)