Grip do Sony RX100 inspirowany aparatem Hasselblad Stellar

0
Maciej Luśtyk
10 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie marki Fotodiox pojawił się drewniany grip przeznaczony dla użytkowników Sony RX100, który upodabniać ma je do aparatów Hasselblad Stellar. Widać dziwaczny design ma większe wzięcie niż myśleliśmy.
Dla osób nie w temacie przypominamy że aparaty Hasselblad Stellar są efektem “inspiracji” projektantów Hasselblada modelem Sony RX100 II. Użyliśmy cudzysłowia, gdyż jest to dokładnie ten sam aparat tyle, że wzbogacony o wymyślny z grip. Wymyślna jest też jego cena - dwa razy wyższa niż w przypadku modeli sygnowanego logiem Sony.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu ubolewały nad tym że posiadany przez nich aparat Sony nie przypomina wyglądem wspomnianego wyżej Stellara mamy dobrą wiadomość. Firma Fotodiox zaprezentowała specjalny grip, który sprawi, że aparaty z serii RX100 zyskają wygląd Hasselblada za niecałe 60 dolarów.

W odróżnieniu od gripów oferowanych w modelu Hasselblad Stellar, grip do Sony RX100 oferowany jest tylko w wersji z drewna drzewa wiśniowego. Grip umożliwia dostęp do slotu karty pamięci i akumulatora.

Więcej informacji o produkcie znajdziemy na stronie fotodioxpro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
26
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
57
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)