Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Grip do Sony RX100 inspirowany aparatem Hasselblad Stellar

0

Autor: Maciej Luśtyk

10 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie marki Fotodiox pojawił się drewniany grip przeznaczony dla użytkowników Sony RX100, który upodabniać ma je do aparatów Hasselblad Stellar. Widać dziwaczny design ma większe wzięcie niż myśleliśmy.

Dla osób nie w temacie przypominamy że aparaty Hasselblad Stellar są efektem “inspiracji” projektantów Hasselblada modelem Sony RX100 II. Użyliśmy cudzysłowia, gdyż jest to dokładnie ten sam aparat tyle, że wzbogacony o wymyślny z grip. Wymyślna jest też jego cena - dwa razy wyższa niż w przypadku modeli sygnowanego logiem Sony.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu ubolewały nad tym że posiadany przez nich aparat Sony nie przypomina wyglądem wspomnianego wyżej Stellara mamy dobrą wiadomość. Firma Fotodiox zaprezentowała specjalny grip, który sprawi, że aparaty z serii RX100 zyskają wygląd Hasselblada za niecałe 60 dolarów.

W odróżnieniu od gripów oferowanych w modelu Hasselblad Stellar, grip do Sony RX100 oferowany jest tylko w wersji z drewna drzewa wiśniowego. Grip umożliwia dostęp do slotu karty pamięci i akumulatora.

Więcej informacji o produkcie znajdziemy na stronie fotodioxpro.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)