Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Canon Cinema Roadshow 2015

0

Autor: Maciej Luśtyk

10 Wrzesień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Canon zaprasza na drugą edycję cyklu bezpłatnych warsztatów i prezentacji Canon Cinema Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem filmowym producenta W tym roku impreza odwiedzi 4 polskie miasta: Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawę.

Canon Cinema Roadshow 2015 to druga edycja warsztatów, których pierwsza odsłona cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Impreza skierowana jest do osób profesjonalnie zajmujących się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, reporterów, przedstawicieli domów mediowych, agencji reklamowych, a także studentów uczelni filmowych. Podczas warsztatów specjaliści z firmy Canon oraz zaproszeni eksperci pokażą możliwości najnowszego sprzętu i pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania do konkretnych potrzeb.

Podczas tegorocznej edycji Canon Cinema Roadshow będzie można zapoznać się między innymi z serią kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS (w tym z nowymi modelami kamer: C100MKII i C300MKII), kamerami reporterskimi serii XF i XA, kamerą XC 10 i aparatem 1D C z obiektywami serii „L.

Na przełomie września i października impreza odwiedzi 4 polskie miasta. Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań:

22 wrzesnia, Wrocław

Multikino, Pl. Grundwaldzki 22

24 września, Kraków

Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128

29 września, Gdańsk

Mulitkino, Al. Zwycięstwa 14

1 października, Warszawa

Mulitkino, Al. KEN 60

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat imprezy i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie canon.pl/cinemaroadshow

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)