sprzęt filmowy

Wszystkie artykuły z tagiem: "sprzęt filmowy" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm Fujinon Premista 28-100 mm T2.9 i 80-250 mm T2.9-3.5 - kinematograficzne zoomy nowej generacji
Fujifilm wzbogaca ofertę filmowych obiektywów o linię Premista, która stworzona została pod kątem kamer z matrycami większymi niż Super 35.
16 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Zobacz czym nakręcono filmy nominowane do tegorocznych Oscarów
Czy oglądając filmy też zastanawiacie się jakim sprzętem były realizowane? Oto czym nagrywano filmy nominowane do tegorocznych Oscarów. Czy znalazło się miejsce dla filmujących aparatów?
14 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Steadicam Volt - najwydajniejszy stabilizator do smartfonów na rynku?
Markę Steadicam zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z filmowaniem. Firma, która 40 lat temu zrewolucjonizowała kinematografię, wprowadza na rynek model Volt, który ma być najlepszym rozwiązaniem dla osób tworzących materiały wideo przy pomocy telefonu.
12 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Chronos 1.4  - super zwolnione tempo na "każdą" kieszeń
Wszyscy uwielbiamy oglądać filmy w zwolnionym tempie. Niestety cena urządzeń służących rejestracji takich materiałów znacznie przekracza możliwości finansowe większości zwykłych fotografów i filmowców. Ten stan rzeczy ma zmienić Chronos 1.4.
24 Lis 2016
Maciej Luśtyk
2
Hover Camera - pierwszy dron prawdziwie osobisty?
Czy w przyszłości za każdym z nas będzie podążał miniaturowy fotograficzny dron? Projekt firmy Zero Zero to urządzenie jakiego jeszcze nie było.
27 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Zobaczcie filmy nagrane Nikonem D5
Zaprezentowany w zeszłym tygodniu Nikon D5 to obecnie najbardziej zaawansowany model w linii producenta. Jedną z jego głównych cech jest możliwość rejestrowania filmów 4K. Zobaczcie, jak prezentuje się materiał nagrany za jego pomocą.
12 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Obiektywy Schneider Kreuznach z mocowaniem Sony E
Dobra wiadomość dla osób zastanawiających się nad wejściem w system Sony, ale obawiających się niewielkiej oferty obiektywów. Schneider Kreuznach w niedługim czasie ma zamiar wypuścić serie obiektywów Xenar i Xenon z mocowaniem Sony E.
15 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon Cinema Roadshow 2015
Canon zaprasza na drugą edycję cyklu bezpłatnych warsztatów i prezentacji Canon Cinema Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem filmowym producenta W tym roku impreza odwiedzi 4 polskie miasta: Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawę.
10 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0