Canon PowerShot SX40 HS - szybki test

Canon modelem SX40 HS chce połączyć wodę z ogniem. Rozmiary i masę kompaktu z uniwersalnym obiektywem i ergonomią lustrzanki. Aby sprawdzić czy to się udało zapraszamy do przeczytania testu najnowszego super-zooma w ofercie Canona.
0
Sebastian Stasiuk
23 Grudzień 2011
Artykuł na: 23-28 minut
Spis treści
Każdy liczący się obecnie producent aparatów cyfrowych posiada w swojej ofercie super-zooma. Canon z modelem SX40HS jest bardzo ciekawą propozycją dla amatorów fotografii. Producent wyposażył go w obiektyw o monstrualnym zakresie ogniskowych od 24 mm, aż do 840 mm. Zestaw funkcji jest dopełniany przez układ stabilizacji obrazu, możliwość nagrywania filmów FullHD, obrotowy ekran i wizjer elektroniczny.W dosyć ciężkim korpusie Canon umieścił 12-megapikselową matryce CMOS, której maksymalna czułość wynosi ISO 3200.
Szybki test podzielono na kilak działów, które będą opisywać kolejne cechy i funkcje aparatu.


Spis treści

Poprzednia

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon Z50 - pierwsze wrażenia
Nikon Z50 - pierwsze wrażenia
Po pełnej klatce przyszła pora na APS-C. Nikon pozbywa się lustra z korpusów średniej półki, a nowy Z50 ma być odpowiednikiem linii D7000 z mniejszym i lżejszym...
10
0
Sony A6400 - test aparatu
Sony A6400 - test aparatu
Następca modelu A6300 ma być doskonałym aparatem dla wymagającego amatora i pierwszym wyborem vlogera. Ciągle jednak pod pewnymi względami ustępuje obecnemu od dwóch...
6
2
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Najnowszy Canon EOS M6 Mark II, to obok modelu 90D jedyny na rynku aparat z matrycą APS-C o rozdzielczości 32 Mp. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
8
0
Powiązane artykuły