Bamboo Pen & Touch - Podsumowanie

Wielu z nas zastanawia się nad kupnem tabletu graficznego. Dla tych, którzy się wahają przygotowaliśmy test i pierwsze wrażenia z użytkowania jednego z prostszych i bardziej dostępnych modeli firmy Wacom.

Autor: Patryk Wiśniewski

27 Styczeń 2012
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Bamboo Pen & Touch to ciekawe narzędzie, które może poszerzyć nasze możliwości nie tylko przy obróbce zdjęć. Z czasem z powodzeniem zastąpi myszkę czy touch pad. Należy jednak zaznaczyć, że początki nie należą do najłatwiejszych i dopiero po dłuższym czasie będziemy mogli w pełni wykorzystać możliwości jakie nam daje.

Grafikom, malarzom czy po prostu osobom, uzdolnionym plastycznie, które mają częsty kontakt z pędzlęm lub ołówkiem, tabletu polecać nie trzeba. Przesiadka będzie dla nich całkowicie naturalna. Użytkownikom przyzwyczajonym do myszki tablet umożliwi wygodne rysowanie i obrabianie zdjęć. Tablet to urządzenie, które przy odrobinie cierpliwości poszerzy nasze możliwości. Dlatego jeżeli już zdecydujemy się na ich zakup, nie zniechęcajmy się. Szybko nabierzemy wprawy, a akcesorium odwdzięczy się wyjątkowo intuicyjną obsługą.

+ ciekawy design

+ dobra jakość użytych materiałów

+ piórko indukcyjne

+ wymienne rysiki w zestawie

+ duże możliwości personalizacji urządzenia

+ możliwość dokupienia bezprzewodowego sterowania

+ załączone aplikacje pozwalające się zapoznać z funkcjonalnością tabletu

+ stopnie nacisku

+ możliwość używania jako gładzika

+ możliwość odrysowywania

- stosunkowa wysoka cena bezprzewodowego sterowani

Spis treści

Następna

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)