Nowa linia tabletów Intuos5

Intuos5 to seria tabletów przeznaczonych dla profesjonalistów. Tablety oprócz piórka indukcyjnego, wyposażono w możliwość łączności bezprzewodowej oraz wielodotykowego wprowadzania danych.
Seria Intuos5 składa się z pięciu modeli. Posegregowano je pod względem rozmiaru oraz funkcji dotykowych. Każdy z nich oferuje sześć lub osiem przycisków funkcyjnych. Oprócz nich na tablecie znajduje się także wielofunkcyjny pierścień, który ułatwi użytkownikowi obsługę. Touch Ring'owi możemy przypisać cztery programowalne funkcje dostępne dla każdej aplikacji, takie jak przewijanie, przybliżanie, wybór rozmiaru pędzla, obrót obszaru roboczego, czy zaznaczanie warstwy.


Ciekawie zapowiada się funkcja wielodotyku, którą użytkownik może definiować dla różnych aplikacji. Możemy jej także przypisywać nasze skróty klawiaturowe.

Tablety wyposażono w piórko Grip Pen Intuos5 o 2048 stopniach nacisku. O wygodę naszej ręki nie musimy się martwić dzięki oparciu na nadgarstek, które zniweluje obciążenie, niezależnie od tego czy jesteśmy prawo- czy leworęczni.

Zestaw łączności bezprzewodowej jest niestety opcjonalny, więc przyszły użytkownik będzie musiał przeznaczyć dodatkowe fundusze na to akcesorium.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony A9 i FE 400 mm f/2.8 GM OSS - jak radzą sobie w wymagającej fotografii sportowej?
21 Sty 2019
Topowy korpus systemu E pretenduje do miana najlepszego reporterskiego aparatu na rynku. Wraz z niezbędnym w fotografii sportowej obiektywem 400 mm f/2.8 tworzy obecnie najlżejszy tego typu pełnoklatkowy zestaw na rynku. Zobaczcie, jak poradził sobie w wymagających warunkach.
2
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1