Nowa linia tabletów Intuos5

Autor: Patryk Wiśniewski

1 Marzec 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Intuos5 to seria tabletów przeznaczonych dla profesjonalistów. Tablety oprócz piórka indukcyjnego, wyposażono w możliwość łączności bezprzewodowej oraz wielodotykowego wprowadzania danych.

Seria Intuos5 składa się z pięciu modeli. Posegregowano je pod względem rozmiaru oraz funkcji dotykowych. Każdy z nich oferuje sześć lub osiem przycisków funkcyjnych. Oprócz nich na tablecie znajduje się także wielofunkcyjny pierścień, który ułatwi użytkownikowi obsługę. Touch Ring'owi możemy przypisać cztery programowalne funkcje dostępne dla każdej aplikacji, takie jak przewijanie, przybliżanie, wybór rozmiaru pędzla, obrót obszaru roboczego, czy zaznaczanie warstwy.

Ciekawie zapowiada się funkcja wielodotyku, którą użytkownik może definiować dla różnych aplikacji. Możemy jej także przypisywać nasze skróty klawiaturowe.

Tablety wyposażono w piórko Grip Pen Intuos5 o 2048 stopniach nacisku. O wygodę naszej ręki nie musimy się martwić dzięki oparciu na nadgarstek, które zniweluje obciążenie, niezależnie od tego czy jesteśmy prawo- czy leworęczni.

Zestaw łączności bezprzewodowej jest niestety opcjonalny, więc przyszły użytkownik będzie musiał przeznaczyć dodatkowe fundusze na to akcesorium

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)