Mikołaj Grynberg

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mikołaj Grynberg" w serwisie fotopolis.pl:
Jaka jest relacja między fotografem a bohaterem? Odpowiedź poznasz już dziś podczas spotkania z Mikołajem Grynbergiem
Już dziś w Warszawie odbędzie się drugie spotkanie organizowane w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2“. Jego bohaterami będą: Mikołaj Grynberg - fotograf i pisarz oraz Magdalena Cielecka - aktorka filmowa i teatralna. Wstęp wolny.
12 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Zostań bohaterem zdjęć Mikołaja Grynberga - ostatnie dni na zgłoszenia
Po raz kolejny znakomici polscy fotografowie zrealizują cztery sesje fotograficzne, a Ty masz właśnie okazję stanąć przed obiektywem Mikołaja Grynberga. Nabór do drugiej odsłony projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…“ organizowanego w ramach znanego już cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Zgłoszenia możesz nadsyłać do 28 czerwca.
25 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Mikołaj Grynberg - spotkanie i warsztaty w Krakowie
23 marca w Krakowie Mikołaj Grynberg poprowadzi zajęcia "Osobiste projekty fotograficzne". Poza warsztatami będzie także możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu autorskim z artystą, które rozpocznie się o godz. 18:00.
20 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Mikołaj Grynberg Masterclass
W środę, 27 czerwca o godz. 19:00 w Leica Store Warszawa odbędzie się spotkanie z Mikołajem Grynbergiem. Jego tematem będzie roczne seminarium tutorskie, które stanowi zarazem inaugurację Leica Academy.
19 Cze 2012
Marcin Grabowiecki
0
Mikołaj Grynberg: I co Wy na to? - spotkanie
Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem Grynbergiem, które odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia o godz. 18:15. Towarzyszy ono wystawie w galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że tytuł dyskusji "I co Wy na to?" zachęci was do rozmowy z artystą.
11 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Mikołaj Grynberg - warsztat autorski
Fundacja. DOC zaprasza na autorski warsztat Mikołaja Grynberga, który odbędzie się w sobotę, 31 marca w godz. 10:00-16:00 w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego. Spotkanie poświęcone będzie realizacji osobistych projektów fotograficznych.
26 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Mikołaj Grynberg: "Dużo kobiet" w Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w budowie w Warszawie
Już w najbliższy piątek, 23 marca o godz. 19:00 w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w budowie w Warszawie będziecie mogli zobaczyć prace Mikołaja Grynberga z cyklu "Dużo kobiet". Organizatorami wystawy są: Muzeum Drukarstwa Warszawskiego, Fundacja .DOC oraz Leica.
21 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Charaktery" Mikołaja Grynberga w Leica Gallery Warszawa
Leica Gallery Warszawa zaprasza na wystawę fotografii i premierę kalendarza Mikołaja Grynberga "Charaktery". Wernisaż, z udziałem modeli i artysty, rozpocznie się we wtorek, 15 listopada o godz. 19:00. Polecamy!
8 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Otwarte spotkanie z Mikołajem Grynbergiem w Warszawie
W sobotę, 16 kwietnia o godz. 19:30 w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się autorskie spotkanie z Mikołajem Grynbergiem. Wykład poświęcony będzie osobistym projektom artysty. Udział w prelekcji jest bezpłatny.
12 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Auschwitz - co ja tu robię?" Mikołaja Grynberga w Warszawie
Zapraszamy na warszawską odsłonę wystawy Mikołaja Grynberga, która będzie miała miejsce w CSW Zamek Ujazdowski. Wernisaż w piątek, 24 września o godz. 18:00. Wystawa "Auschwitz - co ja tu robię?" ma stwarzać podstawy do dyskusji na temat Muzeum Auschwitz-Birkenau - najczęściej odwiedzanego muzeum w Polsce.
23 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0