Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Mikołaj Grynberg Masterclass

0

Autor: Marcin Grabowiecki

19 Czerwiec 2012
Artykuł na: minutę
W środę, 27 czerwca o godz. 19:00 w Leica Store Warszawa odbędzie się spotkanie z Mikołajem Grynbergiem. Jego tematem będzie roczne seminarium tutorskie, które stanowi zarazem inaugurację Leica Academy.

Spotkanie autorskie z Mikołajem Grynbergiem, które odbędzie się 27 czerwca o godz. 19:00 będzie zarazem inauguracją Leica Academy. Tematem spotkania będzie Masterclass - roczne seminarium tutorskie, które Mikołaj Grynberg poprowadzi od października 2012 do czerwca 2013. Podczas spotkania będzie okazja do zadania pytań dotyczących seminarium i zapoznania się z propozycjami mistrza. Warto zabrać swoje prace i pomysły - będzie okazja do wstępnej rozmowy o planach działania.

Więcej o Masterclass: leica-camera.pl/kultura/leica-academy/masterclass-mikolaj-grynberg/

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły