Creative Cloud

Wszystkie artykuły z tagiem: "Creative Cloud" w serwisie fotopolis.pl:
Czy Adobe podniesie cenę Planu Fotograficznego? Producent testuje nowe oferty
Czy już niebawem należy spodziewać się znacznego wzrostu cen za usługi z pakietu Creative Cloud? W ramach ostatnich testów producent oferował Plan Fotograficzny w dwukrotnie wyższej cenie niż zwykle.
6 Maj 2019
Maciej Luśtyk
13
Współpraca X-Rite i Adobe - odbierz roczną subskrypcję planu fotograficznego Creative Cloud
Firma X-Rite ponownie nawiązała współpracę z Adobe. Teraz przy zakupie produktów X-Rite i1Display Pro, i1Photographer Kit, ColorMunki Photographer Kit lub i1Studio możesz otrzymać roczny plan fotograficzny Adobe Creative Cloud warty około 600 zł! Promocja potrwa do końca grudnia.
17 Gru 2018
Promocja
0
Sprzedajesz zdjęcia na Adobe Stock? Możesz otrzymać darmową roczną subskrypcję pakietu Creative Cloud
Adobe coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku fotograficznych stocków. Z tej okazji ma promocję dla wszystkich, którzy zaangażowani są w sprzedaż zdjęć przez Fotolię i Adobe Stock. Można otrzymać roczny abonament Creative Cloud za darmo.
18 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Adobe szykuje aktualizację narzędzia Content-Aware Fill, która czyni cuda
“To Pan wytnie w Photoshopie” - na pewno nie raz słyszeliście to zdanie z ust klienta. Problem w tym, że w przypadku niektórych rzeczy retusz potrafi spędzić sen z powiek. Nowe narzędzie Content-Aware Fill sprawi, że usuwanie obiektów ze zdjęć stać ma się prostsze niż kiedykolwiek.
12 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
2
Kolejne odsłony programów Adobe Creative Cloud nie będą wspierać starszych wersji Windowsa i Mac OS
Jeżeli korzystacie z programów Adobe i jak wiele osób, wciąż pracujecie na Windowsie 7, a nawet na starszych wersjach Windowsa 10, mamy złą wiadomość. Kolejna aktualizacja będzie obsługiwać wyłącznie najnowsze wersje systemów.
30 Sie 2018
Maciej Luśtyk
2
Deszcz pieniędzy z chmury Adobe, czyli ile zarabia na nas producent pakietu Creative Cloud
Od kiedy Adobe wykonało zwrot w stronę usług w chmurze, oferowanych na zasadach płatnych, okresowych subskrypcji, wielu zarzuca producentowi ubezwłasnowolnienie użytkowników. Nie mamy jednak co liczyć na zmianę. Zyski z abonamentów od ponad dwóch lat przekraczają oczekiwania analityków.
16 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe kupuje serwis Fotolia
Adobe poinformowało, że wstępuje w końcową fazę procesu zakupu serwisu Fotolia, będącego jednym z wiodących banków zdjęć na rynku
12 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Photoshop w przeglądarce Chrome
O planach wprowadzenia przeglądarkowej wersji Photoshopa informowaliśmy już w sierpniu. Teraz, wraz z udostępnieniem przez Adobe wersji testowej, poznajemy więcej szczegółów odnośnie zasad działania programu.
24 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Adobe wprowadza większą integrację między aplikacjami. Posłużą do tego nowe "Biblioteki"
W związku z konferencją Adobe MAX poznaliśmy szereg nowości w programach pakietu Creative Cloud. Na pierwszy plan wysuwa się pomysł większej integracji wszystkich aplikacji. Posłuży do tego nowe narzędzie Creative Cloud Libraries.
7 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Photoshop na Chromebookach. Adobe zaczyna testy
Firma Adobe udostępniła testową wersję programu Photoshop na Chromebooki. Na początku mogą z niej korzystać amerykańscy klienci korzystający z licencji edukacyjnej.
30 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0