Studium Fotografii ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Studium Fotografii ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Doroczna wystawa Studium Fotografii ZPAF. Najlepsze prace słuchaczy można oglądać do 20 lipca
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż XVII Dorocznej Wystawy Studium Fotografii ZPAF. Ekspozycja to przekrój całorocznej pracy słuchaczy roku podstawowego i warsztatowego. Wernisaż już dziś o godzinie 20:00.
25 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Ruszyła wystawa dyplomów Studium Fotografii ZPAF
Od dzisiaj w Starej Galerii ZPAF można oglądać wystawę tegorocznych dyplomów bronionych przez fotografów kończących naukę w Studium Fotografii ZPAF.
21 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
1
Niebawem rusza druga edycja warsztatów wielkiego formatu Studium Fotografii ZPAF
36 godzin wykładów, prezentacji i zajęć praktycznych omawiających przekrój najciekawszych i najpiękniejszych technik szlachetnych. Tak w skrócie można opisać drugą edycję warsztatów “Magia Wielkiego Formatu”, organizowanych przez Studium Fotografii ZPAF.
5 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza na wernisaż XV Dorocznej Wystawy Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików, który odbędzie się już w najbliższy wtorek 28 czerwca 2016 roku.
23 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
3 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
XIV Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż XIV Dorocznej Wystawy Studium Fotografii ZPAF. Ekspozycja stanowi przekrój całorocznej pracy słuchaczy roku podstawowego i warsztatowego. Wernisaż odbędzie się we wtorek, 30 czerwca 2015 roku.
25 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Dlaczego warto uczyć się fotografii?
Odpowiedź na to pytanie wydaje się szczególnie istotna w czasach powszechnej dostepności sprzętu i łatwości jego obsługi. Czy zatem każdy robiący zdjęcia JEST fotografem? Czy też stopniowo - fotografując świadomie i szukając dróg rozwoju fotograficznego - raczej się nim STAJE?
8 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
1
Wystawa "Dyplomy 2014" w Starej Galerii ZPAF
Już dziś, 6 października o godz. 18:00 w warszawskiej Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8 odbędzie się otwarcie wystawy zestawów dyplomowych absolwentów Studium Fotografii ZPAF.
6 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF
Studium Fotografii ZPAF zaprasza na najbliższe spotkania informacyjne, które odbędą się w poniedziałek 22 września o godz. 18:00 i w sobotę 26 września o godz. 13:00 w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie.
19 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0