Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Studium Fotografii ZPAF – spotkanie informacyjne

0

Autor: Marcin Grabowiecki

18 Lipiec 2014
Artykuł na: 6-9 minut
W ramach rozpoczętego naboru na rok 2014/15 Studium Fotografii ZPAF zaprasza na pierwsze spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek, 22 lipca o godz. 18:00 przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Studium Fotografii ZPAF (SF ZPAF) to wyjątkowa szkoła o długoletniej tradycji, położona w historycznym miejscu przy Placu Zamkowym w Warszawie, szczycąca się wykształceniem kilkuset absolwentów w swojej kilkunastoletniej działalności! Wszystkim zainteresowanym SF ZPAF oferuje trzystopniową edukację w trybie wieczorowym i zaocznym. Bogaty i wszechstronny program SF ZPAF zapewnia nabycie dogłębnej wiedzy, między innymi z zakresu historii fotografii, estetyki, kompozycji, narracji fotograficznej, a także wiele interesujących zajęć praktycznych w formie warsztatów. Słuchacze SF ZPAF zyskują umiejętność pracy w obu technikach fotograficznych: tradycyjnej srebrowej oraz cyfrowej, rozwijając swobodną kreatywność na polu artystycznym i zawodowym.

  • ROK PODSTAWOWY - dla początkujących i wszystkich chcących zdobyć wiedzę z zakresu podstaw fotografii.
  • ROK WARSZTATOWY - dla absolwentów roku podstawowego i dla osób posiadających zaawansowaną wiedzę o fotografii, przyjętych na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i teczki.
  • ROK DYPLOMOWY - wyłącznie dla absolwentów roku warsztatowego.

Nieodpłatna ciemnia - Studium zapewnia tradycyjną ciemnię negatywową i pozytywową, a ponadto studio oświetleniowe oraz fachową bibliotekę (ponad osiem tysięcy  tytułów książek, czasopism i katalogów).

Profesjonalna kadra - zajęcia w SF ZPAF prowadzą najlepsi specjaliści: uznani artyści i zawodowcy związani ze ZPAF, wykładowcy akademiccy oraz uniwersyteccy. Spotkania SF ZPAF mają charakter wykładów i warsztatów autorskich.

Wspaniałe plenery - Studium każdego roku organizuje dwa plenery - jesienny i wiosenny - w malowniczych miejscowościach, zapewniając wyjątkową atmosferę na zajęciach, warsztatach oraz ciekawych wieczorach autorskich.

Wystawa  końcowa - wieloletnią tradycją w SF ZPAF są Wystawy Doroczne. Każdy rok edukacji w SF ZPAF zakończony jest profesjonalną, kuratorską wystawą w przestrzeniach Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym w Warszawie - ukazującą przekrój tematów poruszanych podczas edukacji oraz zdobyte umiejętności i wrażliwość słuchaczy. Wystawie towarzyszy obszerny katalog.

Więcej o Studium Fotografii ZPAF na stronach:

sf.zpaf.pl

studiumfotografii.zpaf.pl

Sekretariat Studium jest czynny w godz.15:00-21:00 (oprócz środy) w wakacje w godz, 10:00-18:00.

Plac Zamkowy 8, 00-277 Warszawa, tel. 0.22 635 47 83 wew. 13, 0 22 831 23 39 wew.13,

Kontakt e-mail: studium@zpaf.pl

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu „Człowiek z Kamerą”
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu...
Jerzy Wójcik to jeden z ojców polskiej szkoły filmowej i autor zdjęć do kilku z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii. Jego twórczość będziecie mieli okazję...
1
0
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0