Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF

0

Autor: Marcin Grabowiecki

19 Wrzesień 2014
Artykuł na: 6-9 minut
Studium Fotografii ZPAF zaprasza na najbliższe spotkania informacyjne, które odbędą się w poniedziałek 22 września o godz. 18:00 i w sobotę 26 września o godz. 13:00 w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Studium Fotografii ZPAF (SF ZPAF) to szkoła o długoletniej tradycji, adresowana do osób początkujących i zaawansowanych, położona w historycznym miejscu przy Placu Zamkowym w Warszawie, szczycąca się wykształceniem kilkuset absolwentów w swojej kilkunastoletniej działalności. Wszystkim zainteresowanym SF ZPAF oferuje trzystopniową edukację w trybie wieczorowym i zaocznym. Bogaty i wszechstronny program SF ZPAF zapewnia nabycie dogłębnej wiedzy, między innymi z zakresu historii fotografii, estetyki, kompozycji, budowania narracji fotograficznej, a także wiele interesujących zajęć praktycznych w formie warsztatów. Słuchacze SF ZPAF zyskują umiejętność pracy w obu technikach fotograficznych: tradycyjnej srebrowej oraz cyfrowej, rozwijając swobodną kreatywność na polu artystycznym i zawodowym.

Wszystkim słuchaczom i absolwentom studium zapewnia nieodpłatny dostęp do ciemnię negatywowej i pozytywowej.

ROK PODSTAWOWY - dla początkujących oraz wszystkich chcących uporządkować i pogłębić wiedzę z zakresu podstaw fotografii.

ROK WARSZTATOWY - dla absolwentów roku podstawowego i dla osób z zewnątrz - posiadających zaawansowaną wiedzę o fotografii (samouków jak i absolwentów innych szkół), przyjmowanych na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i przeglądu teczki.

ROK DYPLOMOWY - wyłącznie dla absolwentów roku warsztatowego, zakończony wystawą dyplomową i publiczną obroną dyplomów w Starej Galerii ZPAF.

Profesjonalna kadra - zajęcia w SF ZPAF prowadzą najlepsi specjaliści: uznani artyści i zawodowcy związani ze ZPAF, wykładowcy akademiccy oraz uniwersyteccy. Spotkania SF ZPAF mają charakter wykładów i warsztatów autorskich.

Wspaniałe plenery - Studium każdego roku organizuje dwa plenery - jesienny i wiosenny - w malowniczych miejscowościach, zapewniając wyjątkową atmosferę na zajęciach, warsztatach, bieżące konsultacje prac oraz ciekawe wieczory autorskie.

Wystawa końcowa - wieloletnią tradycją w SF ZPAF są wystawy Doroczne.

O poziomie kształcenia najlepiej świadczą dokonania absolwentów. Każdy rok edukacji w SF ZPAF zakończony jest profesjonalną, kuratorską wystawą w przestrzeniach Starej Galerii ZPAF - ukazującą przekrój tematów poruszanych podczas edukacji oraz zdobyte umiejętności i wrażliwość słuchaczy. Wystawie w każdym roku towarzyszy katalog. Do końca września w Starej Galerii ZPAF można oglądać XIII Doroczną Wystawę Studium, a od 6 października Wystawę Dyplomową.

Więcej o Studium Fotografii ZPAF na stronach:sf.zpaf.pl, zpaf.pl

e-mail: studium@zpaf.pl

Szkołą zarządza:

Okręg Warszawski ZPAF

Plac Zamkowy 8,

00-277 Warszaw

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
0
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
0
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły