XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF

Zapraszamy na XII Doroczną Wystawę Studium Fotografii ZPAF, która zostanie otwarta 1 lipca o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie. Najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego będzie można oglądać do 31 lipca 2013.
fot. Anna Czap


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF prezentuje najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego Studium Fotografii ZPAF, wieńczy współpracę tegorocznych studentów oraz wykładowców.

W twórczej atmosferze naszego studium - pisze kuratorka wystawy Jagna Olejnikowska - splatają się ze sobą różnorodne postawy artystyczne, odmienne sposoby nauczania fotografii oraz tradycyjne i nowoczesne techniki kreacji. Rozwijając wrażliwość i świadomość wizualną słuchaczy, zachęcamy również do własnych refleksji nad obrazowaniem fotograficznym oraz do poszukiwań własnego autentycznego języka wypowiedzi wizualnej.

Stąd też wystawa prezentuje szerokie spektrum obrazowania fotograficznego, różnorodne rozwiązania estetyczne i formalne. Począwszy od obiektywnego zapisu rzeczywistości, poprzez fotografię kreacyjną, fotografię "postmedialną" - zwracającą się ku własnemu wewnętrznemu zapisowi obrazu - aż po instalacje fotograficzne.


Słuchacze dedykują tę wystawę zmarłemu niedawno, znakomitemu wykładowcy Studium, Stanisławowi Fitakowi.


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Wernisaż: 1.07.2013, godz. 18:00
Termin: do 31.07.2013, codziennie w godz.12-18

Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0