XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF

Zapraszamy na XII Doroczną Wystawę Studium Fotografii ZPAF, która zostanie otwarta 1 lipca o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie. Najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego będzie można oglądać do 31 lipca 2013.
fot. Anna Czap


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF prezentuje najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego Studium Fotografii ZPAF, wieńczy współpracę tegorocznych studentów oraz wykładowców.

W twórczej atmosferze naszego studium - pisze kuratorka wystawy Jagna Olejnikowska - splatają się ze sobą różnorodne postawy artystyczne, odmienne sposoby nauczania fotografii oraz tradycyjne i nowoczesne techniki kreacji. Rozwijając wrażliwość i świadomość wizualną słuchaczy, zachęcamy również do własnych refleksji nad obrazowaniem fotograficznym oraz do poszukiwań własnego autentycznego języka wypowiedzi wizualnej.

Stąd też wystawa prezentuje szerokie spektrum obrazowania fotograficznego, różnorodne rozwiązania estetyczne i formalne. Począwszy od obiektywnego zapisu rzeczywistości, poprzez fotografię kreacyjną, fotografię "postmedialną" - zwracającą się ku własnemu wewnętrznemu zapisowi obrazu - aż po instalacje fotograficzne.


Słuchacze dedykują tę wystawę zmarłemu niedawno, znakomitemu wykładowcy Studium, Stanisławowi Fitakowi.


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Wernisaż: 1.07.2013, godz. 18:00
Termin: do 31.07.2013, codziennie w godz.12-18

Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1