XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF

Zapraszamy na XII Doroczną Wystawę Studium Fotografii ZPAF, która zostanie otwarta 1 lipca o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie. Najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego będzie można oglądać do 31 lipca 2013.
fot. Anna Czap


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF prezentuje najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego Studium Fotografii ZPAF, wieńczy współpracę tegorocznych studentów oraz wykładowców.

W twórczej atmosferze naszego studium - pisze kuratorka wystawy Jagna Olejnikowska - splatają się ze sobą różnorodne postawy artystyczne, odmienne sposoby nauczania fotografii oraz tradycyjne i nowoczesne techniki kreacji. Rozwijając wrażliwość i świadomość wizualną słuchaczy, zachęcamy również do własnych refleksji nad obrazowaniem fotograficznym oraz do poszukiwań własnego autentycznego języka wypowiedzi wizualnej.

Stąd też wystawa prezentuje szerokie spektrum obrazowania fotograficznego, różnorodne rozwiązania estetyczne i formalne. Począwszy od obiektywnego zapisu rzeczywistości, poprzez fotografię kreacyjną, fotografię "postmedialną" - zwracającą się ku własnemu wewnętrznemu zapisowi obrazu - aż po instalacje fotograficzne.


Słuchacze dedykują tę wystawę zmarłemu niedawno, znakomitemu wykładowcy Studium, Stanisławowi Fitakowi.


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Wernisaż: 1.07.2013, godz. 18:00
Termin: do 31.07.2013, codziennie w godz.12-18

Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1