XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF

Zapraszamy na XII Doroczną Wystawę Studium Fotografii ZPAF, która zostanie otwarta 1 lipca o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie. Najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego będzie można oglądać do 31 lipca 2013.
fot. Anna Czap


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF prezentuje najlepsze prace Roku Podstawowego i Warsztatowego Studium Fotografii ZPAF, wieńczy współpracę tegorocznych studentów oraz wykładowców.

W twórczej atmosferze naszego studium - pisze kuratorka wystawy Jagna Olejnikowska - splatają się ze sobą różnorodne postawy artystyczne, odmienne sposoby nauczania fotografii oraz tradycyjne i nowoczesne techniki kreacji. Rozwijając wrażliwość i świadomość wizualną słuchaczy, zachęcamy również do własnych refleksji nad obrazowaniem fotograficznym oraz do poszukiwań własnego autentycznego języka wypowiedzi wizualnej.

Stąd też wystawa prezentuje szerokie spektrum obrazowania fotograficznego, różnorodne rozwiązania estetyczne i formalne. Począwszy od obiektywnego zapisu rzeczywistości, poprzez fotografię kreacyjną, fotografię "postmedialną" - zwracającą się ku własnemu wewnętrznemu zapisowi obrazu - aż po instalacje fotograficzne.


Słuchacze dedykują tę wystawę zmarłemu niedawno, znakomitemu wykładowcy Studium, Stanisławowi Fitakowi.


XII Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Wernisaż: 1.07.2013, godz. 18:00
Termin: do 31.07.2013, codziennie w godz.12-18

Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13