Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF

0
Redakcja Fotopolis
16 Wrzesień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu nauczania.

Studium Fotografii ZPAF jest najstarszą szkołą stworzoną w strukturach prestiżowego Związku Polskich Artystów Fotografików. Pełny cykl nauki obejmuje trzy lata: podstawowy, warsztatowy i dyplomowy.

"Uczymy od podstaw - począwszy od fotografii klasycznej, przez cyfrową, po szereg warsztatów i wykładów mających nauczyć myślenia i wyrażania siebie poprzez fotografię. Nasza szkoła to jedno z niewielu miejsc, gdzie nauka zaczyna się od tradycyjnej fotografii czarno-białej. Takie podejście pozwala w miarę rozwoju wiedzy i praktycznego doświadczenia płynnie wejść także w obszary fotografii cyfrowej. Dzięki temu nasi słuchacze swobodnie poruszają się w obu technikach, z pełnym zrozumieniem ich podobieństw i różnic. Efektem jest nieskrępowana kreatywność zarówno w ramach twórczości artystycznej, jak i działalności zawodowej." - zachęcają przedstawiciele szkoły.

O zajęciach

Wykładowcami Studium Fotografii ZPAF są sprawdzeni specjaliści z różnych dziedzin: wybitni artyści, wieloletni praktycy zawodu, kuratorzy i teoretycy fotografii. Podsumowaniem każdego roku pracy jest Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF. Zajęcia Studium Fotografii ZPAF prowadzone są w trybie zaocznym weekendowym.

Dla kogo?

O udział w zajęciach roku podstawowego mogą ubiegać się wszyscy zainteresowani niezależnie od swoich umiejętności i wiedzy z zakresu fotografii czy sztuki. Na rok warsztatowy - absolwenci roku podstawowego oraz inne osoby, zaawansowane w edukacji fotograficznej – po uzyskaniu pozytywnego wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Rok dyplomowy otwarty jest tylko dla absolwentów roku warsztatowego.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie informacyjne, na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat edukacji w prowadzonym przez Okręg Warszawski Studium Fotografii ZPAF, odbędzie się w środę, 18 września 2019 roku, o godzinie 19:30 w siedzibie ZPAF przy Placu Zamkowym 8.

Wszelkie pytania można kierować na adres studium@zpaf.pl.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Sztuka współczesna jako fotografia? Wykład Adama Mazura do obejrzenia online już w sobotę
Sztuka współczesna jako fotografia? Wykład Adama Mazura do obejrzenia online już w sobotę
TIFF Festiwal rusza z cyklem wydarzeń edukacyjno-artystycznych poprzedzających tegoroczną edycję, w ramach inicjatywy TIFF 365. W sobotę wykład cenionego historyka...
0
0
Co musisz wiedzieć o fotografii litewskiej? Dowiesz się już w niedzielę
Co musisz wiedzieć o fotografii litewskiej? Dowiesz się już w niedzielę
PIX.HOUSE zaprasza na spotkanie online z Mindaugasem Kavaliauskasem, litewskim fotografem, kuratorem i animatorem kultury, na którym poznamy jego dorobek i dowiemy się...
67
0
Letni Cashback Sony - jeszcze lepsze promocje na aparaty serii A7, A9 oraz na obiektywy
Letni Cashback Sony - jeszcze lepsze promocje na aparaty serii A7, A9 oraz na obiektywy
Rusza kolejna promocja Cashback na aparaty Sony. Zwroty są jeszcze większe niż w przypadku promocji zimowych (maksymalnie do 2000 zł). Po raz pierwszy w ofercie...
17
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)