Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF

Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
Rokrocznie zwieńczeniem edukacji adeptów sztuki fotograficznej jest wystawa prezentująca projekty dyplomowe. Przez trzy lata twórcy wystawy obcowali z wybitnymi postaciami polskiej fotografii i doskonalili umiejętności przydatne zarówno w świecie fotografii artystycznej, jak i użytkowej. W tym roku widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowo zróżnicowanym materiałem, co z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór wystawy dyplomowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)
Ostatniego dnia trwania ekspozycji odbędą się także otwarte obrony dyplomów. Autorzy przedstawią idee przyświecające ich dziełom oraz etapy powstawania projektów, a następnie odpowiedzą na pytania komisji i publiczności.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace: Elżbiety Chabierskiej (promotor: Anna Wolska), Moniki Krzyszkowskiej (promotor: Wojciech Grzędziński), Agnieszki Kunickiej (promotor: Andrzej Świetlik), Aleksandra Kuźmiańczyka (promotor: Katarzyna Majak), Magdaleny Machnickiej (promotor: Paweł Żak) i Marcina Majewskiego (promotor: Anna Wolska)

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015 roku, o godzinie 18:00, w Starej Galerii ZPAF, przy ul. Plac Zamkowy 8, w Warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 25 września.

Więcej informacji znajdziecie na stronie zpaf.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0