Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF

Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
Rokrocznie zwieńczeniem edukacji adeptów sztuki fotograficznej jest wystawa prezentująca projekty dyplomowe. Przez trzy lata twórcy wystawy obcowali z wybitnymi postaciami polskiej fotografii i doskonalili umiejętności przydatne zarówno w świecie fotografii artystycznej, jak i użytkowej. W tym roku widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowo zróżnicowanym materiałem, co z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór wystawy dyplomowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)
Ostatniego dnia trwania ekspozycji odbędą się także otwarte obrony dyplomów. Autorzy przedstawią idee przyświecające ich dziełom oraz etapy powstawania projektów, a następnie odpowiedzą na pytania komisji i publiczności.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace: Elżbiety Chabierskiej (promotor: Anna Wolska), Moniki Krzyszkowskiej (promotor: Wojciech Grzędziński), Agnieszki Kunickiej (promotor: Andrzej Świetlik), Aleksandra Kuźmiańczyka (promotor: Katarzyna Majak), Magdaleny Machnickiej (promotor: Paweł Żak) i Marcina Majewskiego (promotor: Anna Wolska)

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015 roku, o godzinie 18:00, w Starej Galerii ZPAF, przy ul. Plac Zamkowy 8, w Warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 25 września.

Więcej informacji znajdziecie na stronie zpaf.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!