Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF

Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
Rokrocznie zwieńczeniem edukacji adeptów sztuki fotograficznej jest wystawa prezentująca projekty dyplomowe. Przez trzy lata twórcy wystawy obcowali z wybitnymi postaciami polskiej fotografii i doskonalili umiejętności przydatne zarówno w świecie fotografii artystycznej, jak i użytkowej. W tym roku widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowo zróżnicowanym materiałem, co z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór wystawy dyplomowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)
Ostatniego dnia trwania ekspozycji odbędą się także otwarte obrony dyplomów. Autorzy przedstawią idee przyświecające ich dziełom oraz etapy powstawania projektów, a następnie odpowiedzą na pytania komisji i publiczności.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace: Elżbiety Chabierskiej (promotor: Anna Wolska), Moniki Krzyszkowskiej (promotor: Wojciech Grzędziński), Agnieszki Kunickiej (promotor: Andrzej Świetlik), Aleksandra Kuźmiańczyka (promotor: Katarzyna Majak), Magdaleny Machnickiej (promotor: Paweł Żak) i Marcina Majewskiego (promotor: Anna Wolska)

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015 roku, o godzinie 18:00, w Starej Galerii ZPAF, przy ul. Plac Zamkowy 8, w Warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 25 września.

Więcej informacji znajdziecie na stronie zpaf.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8