Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF

Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
Rokrocznie zwieńczeniem edukacji adeptów sztuki fotograficznej jest wystawa prezentująca projekty dyplomowe. Przez trzy lata twórcy wystawy obcowali z wybitnymi postaciami polskiej fotografii i doskonalili umiejętności przydatne zarówno w świecie fotografii artystycznej, jak i użytkowej. W tym roku widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowo zróżnicowanym materiałem, co z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór wystawy dyplomowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)
Ostatniego dnia trwania ekspozycji odbędą się także otwarte obrony dyplomów. Autorzy przedstawią idee przyświecające ich dziełom oraz etapy powstawania projektów, a następnie odpowiedzą na pytania komisji i publiczności.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace: Elżbiety Chabierskiej (promotor: Anna Wolska), Moniki Krzyszkowskiej (promotor: Wojciech Grzędziński), Agnieszki Kunickiej (promotor: Andrzej Świetlik), Aleksandra Kuźmiańczyka (promotor: Katarzyna Majak), Magdaleny Machnickiej (promotor: Paweł Żak) i Marcina Majewskiego (promotor: Anna Wolska)

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015 roku, o godzinie 18:00, w Starej Galerii ZPAF, przy ul. Plac Zamkowy 8, w Warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 25 września.

Więcej informacji znajdziecie na stronie zpaf.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18