Wystawa "Dyplomy 2015" w Starej Galerii ZPAF

0
Maciej Luśtyk
3 Wrzesień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć dyplomowych absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ekspozycja skupia 6 autorskich projektów zrealizowanych pod okiem doświadczonych promotorów. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015.
Rokrocznie zwieńczeniem edukacji adeptów sztuki fotograficznej jest wystawa prezentująca projekty dyplomowe. Przez trzy lata twórcy wystawy obcowali z wybitnymi postaciami polskiej fotografii i doskonalili umiejętności przydatne zarówno w świecie fotografii artystycznej, jak i użytkowej. W tym roku widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowo zróżnicowanym materiałem, co z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór wystawy dyplomowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Ostatniego dnia trwania ekspozycji odbędą się także otwarte obrony dyplomów. Autorzy przedstawią idee przyświecające ich dziełom oraz etapy powstawania projektów, a następnie odpowiedzą na pytania komisji i publiczności.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace: Elżbiety Chabierskiej (promotor: Anna Wolska), Moniki Krzyszkowskiej (promotor: Wojciech Grzędziński), Agnieszki Kunickiej (promotor: Andrzej Świetlik), Aleksandra Kuźmiańczyka (promotor: Katarzyna Majak), Magdaleny Machnickiej (promotor: Paweł Żak) i Marcina Majewskiego (promotor: Anna Wolska)

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 7 września 2015 roku, o godzinie 18:00, w Starej Galerii ZPAF, przy ul. Plac Zamkowy 8, w Warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 25 września.

Więcej informacji znajdziecie na stronie zpaf.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Już w najbliższy poniedziałek (22 lipca) w Starej Galerii ZPAF wernisaż projektu „LOS” Alexandra Glyadyelova, cenionego reportażysty i dokumentalisty. „ U autora tej...
0
0
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Zastanawiasz się nad kupnem X-T30? Nie ma na co czekać. Dziś dobiega końca wyjątkowa promocja Fujifilm, dzięki której aparat możesz kupić z rabatem wynoszącym aż 1200...
0
0
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na gościnną wystawę “Wieczór panieński” kolektywu VEHA, badającą tradycje i pamięć zbiorową białoruskiego...
0
0