Eizo

Wszystkie artykuły z tagiem: "Eizo" w serwisie fotopolis.pl:
Magda Wasiczek: „Mam potrzebę odkrywania czegoś nowego i wymykania się z tej szuflady z napisem makro“
O trendach w makrofotografii, „malarstwie bokehowym“, poszukiwaniu własnego głosu i o tym, że tło często bywa ważniejsze niż sam obiekt zdjęć rozmawialiśmy z Magdą Wasiczek.
24 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom, zarządzanie kolorem i kalibracja monitora. Wszystko to w lutowym kursie Fotowarsztaty.com
Tokina, EIZO i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na rozszerzony weekendowy kurs Adobe Lightroom w dniach 2-3 lutego 2019 roku. Uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnych monitorów graficznych i zgłębią tajniki kalibracji.
11 Sty 2019
Promocja
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
1
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
27 Lip 2018
Krzysztof Mularczyk
0
Weź udział w lipcowym kursie Photoshopa i kalibracji monitora w Warszawie
Photoshop to podstawowe narzędzie pracy większości zawodowców. Jego tajniki będziecie mogli zgłębić na wakacyjnym kursie, organizowanym przez serwis fotowarsztaty.com. Pracując na profesjonalnych monitorach graficznych, nauczycie się też procesu kalibracji.
26 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Eizo ColorEdge CG319X DCI-4K HDR - obróbka bez kompromisów
Podczas gdy BenQ prezentuje model nakierowany na hobbystów, Eizo pokazuje monitor, który posłużyć ma za precyzyjne narzędzie pracy profesjonalnych fotografów, grafików, montażystów i osób zajmujących się korekcją barwną.
10 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Rola monitora podczas sesji okiem zawodowych fotografów
Trudno wyobrazić sobie postprodukcję zdjęć bez skalibrowanego monitora . Ale czy o właściwe odwzorowanie kolorów nie powinniśmy zadbać już na etapie wykonywania zdjęć? Pytamy o to fotografów komercyjnych - Jakuba Kaźmierczyka i Arcadiusa Mauritza
21 Lut 2018
Promocja
0
Eizo ColorEdge CG2730 i CS2730 - nowe 27 cali dla fotografów i grafików
Oferta znanego producenta EIZO powiększyła się o dwa nowe modele z profesjonalnej serii ColorEdge. Te adresowane są do fotografów i grafików szukających dużego wyświetlacza z doskonałym odwzorowaniem kolorów.
12 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
EIZO ColorEdge CG247X - profesjonalny monitor do postprodukcji
EIZO zaprezentowało nowy, 24-calowy monitor z profesjonalnej serii ColorEdge. Pokrywający aż 98% przestrzeni DCI-P3 ekran, kierowany jest w szczególności do osób zajmujących się postprodukcją materiałów wideo.
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Darmowa kalibracja przy zakupie monitora EIZO
Dla wszystkich, którzy noszą się z zamiarem zakupu profesjonalnego monitora, firma EIZO przygotowała specjalną promocję. Każdy kto od 15 marca do 31 maja 2016 roku kupi monitor z serii ColorEdge będzie mógł skorzystać z darmowej usługi kalibracji.
17 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0