Do 28 sierpnia monitory Eizo nawet 600 zł taniej - oferta specjalna dla czytelników

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Lipiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Postaw na monitor do edycji zdjęć i skorzystaj z promocji. W specjalnej ofercie dla czytelników fotopolis możesz kupić wybrane modele Eizo nawet 600 zł taniej.

Wielokrotnie powtarzamy, że na nic zda się najlepszy aparat i program do edycji, jeśli zdjęcia będziesz edytował na monitorze nie przystosowanym do tego typu zadań. Tylko dzięki monitorowi graficznemu, przeglądając i edytując fotografie, możesz mieć pewność, że widzisz na ekranie takie kolory i przejścia tonalne, jakimi są naprawdę.

Z zakupem monitora do edycji zdjęć i filmów nie warto zatem zwlekać, tym bardziej, że przez najbliższe dni atrakcyjną promocją objęte są trzy popularne modele Eizo. W specjalnej ofercie dla czytelników fotopolis możesz kupić wybrane monitory z serii ColorEdge nawet 600 zł taniej.

Zobacz także:
Monitor do fotografii - czym się kierować przy wyborze

Wielu fotografów, którzy doposażają swoje zaplecze sprzętowe skupia się na produktach typowo fotograficznych, kupują nowe aparaty, szkła, filtry, lampy czy statywy. Nie myślą o tym, że równie ważne są narzędzia do edycji wykonanych zdjęć, na przykład dobry monitor. [Czytaj więcej]

Promocją objęte są trzy popularne wśród miłośników fotografii i profesjonalistów modele.

Eizo ColorEdge CS2410

Podstawowy model ColorEdge dla miłośników fotografii i grafików, którzy publikują swoje prace w Internecie. Ekran ma rozdzielczość 1920 x 1200 px i przekątną 24,1”. Odwzorowuje ponad 100% przestrzeni sRGB i posiada funkcję sprzętowej kalibracji obrazu. Oprócz HDMI i DP, ma także złącze DVI-D, więc można podłączyć go także do starszych komputerów.

Eizo ColorEdge CG2420

Stworzony do profesjonalnych zastosowań w fotografii i postprodukcji. 24-calowy panel Full HD zapewnia szeroki gamut, doskonałą reprodukcję kolorów i jednolity obraz na całej powierzchni ekranu. Charakteryzuje go też wyjątkowo wysoki kontrast 1:1500 i odwzorowanie prawdziwej czerni. Antyodblaskowy panel IPS zapewnia przy tym doskonałą widoczność z różnych kątów, a dodatkowo na standardowym wyposażeniu znajduje się kaptur osłaniający przed bocznym światłem. Jedną z kluczowych cech jest także wbudowany kolorymetr, zapewniający pełną automatykę procesu kalibracji - to oszczędność czasu dla zawodowca i duże ułatwienie dla laika.

Eizo ColorEdge CS2731

To zaawansowany, ale nadal przystępny cenowo 27-calowy monitor z profesjonalnej linii ColorEdge. Wyposażony jest w sprzętową kalibrację obrazu i posiada szerokogamutowy panel IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 px (16:9), charakteryzujący się reprodukcją 99% barw z palety Adobe RGB. Dzięki temu idealnie przygotujesz zdjęcia do Internetu i druku. CS2731 to także pierwszy monitor z serii ColorEdge wyposażony w złącze USB-C z zasilaniem 60 W. Jeden kabel USB-C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały wideo i dane USB, a także ładować podłączonego laptopa lub smartfona. Dzięki temu można pozbyć się plątaniny kabli, tworząc wygodną, schludną przestrzeń roboczą.

Promocja na monitory Eizo - do kiedy trwa i gdzie kupić?

Promocja dla czytelników Fotopolis na wybrane monitory marki Eizo obowiązuje w trzech sklepach:

Nie zwlekaj. Wybierz monitor Eizo ColorEdge dla siebie i ciesz się idealnymi kolorami.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
6
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4