Kup taniej monitor Eizo - specjalna oferta dla czytelników fotopolis

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Lipiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Postaw na monitor do edycji zdjęć i skorzystaj z promocji. W specjalnej ofercie dla czytelników fotopolis możesz kupić wybrane modele Eizo nawet 600 zł taniej.

Wielokrotnie powtarzamy, że na nic zda się najlepszy aparat i program do edycji, jeśli zdjęcia będziesz edytował na monitorze nie przystosowanym do tego typu zadań. Tylko dzięki monitorowi graficznemu, przeglądając i edytując fotografie, możesz mieć pewność, że widzisz na ekranie takie kolory i przejścia tonalne, jakimi są naprawdę.

Z zakupem monitora do edycji zdjęć i filmów nie warto zatem zwlekać, tym bardziej, że przez najbliższe dni atrakcyjną promocją objęte są trzy popularne modele Eizo. W specjalnej ofercie dla czytelników fotopolis możesz kupić wybrane monitory z serii ColorEdge nawet 600 zł taniej.

Zobacz także:
Monitor do fotografii - czym się kierować przy wyborze

Wielu fotografów, którzy doposażają swoje zaplecze sprzętowe skupia się na produktach typowo fotograficznych, kupują nowe aparaty, szkła, filtry, lampy czy statywy. Nie myślą o tym, że równie ważne są narzędzia do edycji wykonanych zdjęć, na przykład dobry monitor. [Czytaj więcej]

Promocją objęte są trzy popularne wśród miłośników fotografii i profesjonalistów modele.

Eizo ColorEdge CS2410

Podstawowy model ColorEdge dla miłośników fotografii i grafików, którzy publikują swoje prace w Internecie. Ekran ma rozdzielczość 1920 x 1200 px i przekątną 24,1”. Odwzorowuje ponad 100% przestrzeni sRGB i posiada funkcję sprzętowej kalibracji obrazu. Oprócz HDMI i DP, ma także złącze DVI-D, więc można podłączyć go także do starszych komputerów.

Eizo ColorEdge CG2420

Stworzony do profesjonalnych zastosowań w fotografii i postprodukcji. 24-calowy panel Full HD zapewnia szeroki gamut, doskonałą reprodukcję kolorów i jednolity obraz na całej powierzchni ekranu. Charakteryzuje go też wyjątkowo wysoki kontrast 1:1500 i odwzorowanie prawdziwej czerni. Antyodblaskowy panel IPS zapewnia przy tym doskonałą widoczność z różnych kątów, a dodatkowo na standardowym wyposażeniu znajduje się kaptur osłaniający przed bocznym światłem. Jedną z kluczowych cech jest także wbudowany kolorymetr, zapewniający pełną automatykę procesu kalibracji - to oszczędność czasu dla zawodowca i duże ułatwienie dla laika.

Eizo ColorEdge CS2731

To zaawansowany, ale nadal przystępny cenowo 27-calowy monitor z profesjonalnej linii ColorEdge. Wyposażony jest w sprzętową kalibrację obrazu i posiada szerokogamutowy panel IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 px (16:9), charakteryzujący się reprodukcją 99% barw z palety Adobe RGB. Dzięki temu idealnie przygotujesz zdjęcia do Internetu i druku. CS2731 to także pierwszy monitor z serii ColorEdge wyposażony w złącze USB-C z zasilaniem 60 W. Jeden kabel USB-C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały wideo i dane USB, a także ładować podłączonego laptopa lub smartfona. Dzięki temu można pozbyć się plątaniny kabli, tworząc wygodną, schludną przestrzeń roboczą.

Promocja na monitory Eizo - do kiedy trwa i gdzie kupić?

Promocja dla czytelników Fotopolis na wybrane monitory marki Eizo obowiązuje w trzech sklepach:

Nie zwlekaj. Wybierz monitor Eizo ColorEdge dla siebie i ciesz się idealnymi kolorami.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne
Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne
Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego. Dzięki nim poznasz najnowszy sprzęt oświetleniowy i porozmawiasz ze specjalistami. Roadshow...
4
Newell BP-4CHT i DF-4CH - 4-kanałowe ładowarki do akumulatorów V-Mount i Sony NP-F
Newell BP-4CHT i DF-4CH - 4-kanałowe ładowarki do akumulatorów V-Mount i Sony NP-F
Dużo filmujesz i na każde zlecenie zabierasz po kilka akumulatorów? Dzięki nowym, 4-kanałowym ładowarkom Newell, ich ładowanie będzie wygodniejsze niż...
6
Fotograficzny multitool za 100 dolarów. Ma nawet miejsce na kartę SD
Fotograficzny multitool za 100 dolarów. Ma nawet miejsce na kartę SD
Ile powinien kosztować dobry multitool? Na pewno nie tyle. Nowemu akcesorium dla fotografów trudno jedno odmówić uroku.
6