Galeria Camelot & Fundacja Imago Mundi

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Camelot & Fundacja Imago Mundi" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa "Zaczynając od moich ulic" w Galerii Camelot & Galerii Fundacji Imago Mundi
Do końca sierpnia w Krakowie prezentowana będzie wystawa, która stanowi próbę odczytania twórczości Czesława Miłosza poprzez fotografię. Zadania tego podjęli się Kuba Dąbrowski, Andrzej Kramarz, Wojciech Nowicki i Łukasz Trzciński. Wernisaż w czwartek, 30 czerwca o godz. 19:00. Polecamy!
28 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Dokument Marii Luizy Pyrlik w Galerii Camelot
Galeria Camelot ma przyjemność zaprosić na wystawę jednego wieczoru prezentującą prace Marii Luizy Pyrlik. Podczas wernisażu a zarazem finisażu, który odbędzie się w czwartek, 16 czerwca w godz. 20:00-24:00 pokazane zostaną prace artystki z jej najnowszego cyklu "Kolekcja Świateł", będącego dokumentalną formą zapisu światła.
14 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Czas. Ludzie. Wydarzenia. Rok w fotografii Gazety Wyborczej" w Krakowie
Galeria Camelot zaprasza na wystawę "Czas. Ludzie. Wydarzenia. Rok w fotografii Gazety Wyborczej", którą będziemy mogli oglądać przez cały październik w Krakowie. Zobaczymy na niej zdjęcia ilustrujące najważniejsze wydarzenia zeszłego roku. Wernisaż już dzisiaj, 1 października o godz. 19:00.
1 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Arakimentari" w kinie letnim Galerii Camelot & Fundacji Imago Mundi
Podczas ostatniego seansu III edycji fotograficznego kina letniego Fundacji Imago Mundi i telewizji Planete pokazany zostanie, już dwukrotnie przekładany ze względu na pogodę, film "Arakimentari". Projekcja tego doskonałego dokumentu w reżyserii Travisa Klose'a rozpocznie się w piątek, 27 sierpnia o godzinie 21:30 na dziedzińcu Galerii Camelot w Krakowie. Mamy nadzieję, że tym razem aura będzie sprzyjać fanom kina i fotografii.
25 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Antoine D'Agata w kinie letnim Galerii Camelot & Fundacji Imago Mundi
Fundacja Imago Mundi oraz telewizja Planete zapraszają na kolejny pokaz w fotograficznym kinie letnim. W tym tygodniu mają zaszczyt przedstawić film o francuskim fotografie Antoine D'Agata w reżyserii Tommao Lusena de Saramiento i Giuseppe Schillaci. Projekcja odbędzie się w piątek, 20 sierpnia o godzinie 21:30, na dziedzińcu krakowskiej Galerii Camelot.
18 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Film "Helmut w oczach June" w Galerii Camelot & Fundacji Imago Mundi
Fundacja Imago Mundi i telewizja Planete mają przyjemność zaprosić na pokaz filmu "Helmut w oczach June". Został on zrealizowany amatorską kamerą przez żonę Helmuta Newtona - June Newton, która z humorem a jednocześnie z podziwem ukazuje życie i pracę swojego męża. Projekcja odbędzie się w piątek 13 sierpnia o godzinie 21:30, na dziedzińcu Galerii Camelot. W przypadku deszczu projekcja zostanie przeniesiona do wnętrza galerii.
11 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Dokument o Andersie Petersenie w kinie letnim Galerii Camelot
Fundacja Imago Mundi i Planete Polska zapraszają do fotograficznego kina letniego w Galerii Camelot. Podczas najbliższego piątkowego seansu, 23 lipca o godz. 21:30 wyświetlony zostanie dokument o Andersie Petersenie, w reżyserii JH Engströma.
20 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Dokument o Jocku Sturgesie w Krakowie
Zapraszamy w najbliższy piątek, 16 lipca na kolejny seans w ramach fotograficznego kina letniego Galerii Camelot i Fundacji Imago Mundi. Tym razem zobaczymy prezentowany po raz pierwszy w Polsce dokument o amerykańskim fotografie Jocku Sturgesie "Piękno jest w nas". Po pokazie, który rozpocznie się o godz. 21:30 na widzów czekają soczyste arbuzy. Wstęp wolny.
14 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Film "Sfabrykowany Krajobraz" na dziedzińcu Galerii Camelot
Fundacja Imago Mundi i telewizja Planete zapraszają na kolejny seans do fotograficznego kina letniego. Tym razem zostanie zaprezentowany film Jennifer Baichwal "Krajobraz sfabrykowany". Bohaterem dokumentu jest kanadyjski fotograf Edward Burtynsky. Pokaz odbędzie się w najbliższy piątek, 9 lipca na dziedzińcu Galerii Camelot, o godzinie 21:30. Polecamy!
7 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Inauguracja Fotograficznego Kina Letniego
W pierwszy piątek lipca rozpocznie się trzecia już edycja Fotograficznego Kina letniego Fundacji Imago Mundi i telewizji Planete. Po raz kolejny koneserzy fotografii i dobrego kina będą mieli okazję zobaczyć najlepsze światowe dokumenty o mistrzach obiektywu. W tegorocznym repertuarze nie zabraknie premier i debiutów, pojawią się też głośne i kontrowersyjne filmy ukazujące różnorodne, niejednoznaczne oblicza fotografii. Tak, jak i w poprzednich latach, pokazy będą się odbywać w letnie noce...
24 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0